Wydawnictwa ERGO Hestii nominowane do Nagrody AGAPE

Specjalistyczny magazyn o ryzyku oraz nieszablonowy raport roczny Grupy ERGO Hestia zostały nominowane w Konkursie Biuletynów Firmowych AGAPE 2015. Już jutro poznamy wyniki konkursu.

Raport Roczny Grupy ERGO Hestia został nominowany do nagrody w kategorii Projekt Jednorazowy Korporacyjny Drukowany 2015.

Tegoroczny Raport łączy zapis poszukiwań biznesowych i wynik poszukiwań artystycznych Matěja Franka, jednego z laureatów konkursu Artystyczna Podróż Hestii 2014. W ten sposób rękami młodego zdolnego artysty pokazaliśmy proces twórczy, który towarzyszy działaniom przynoszącym wymierny efekt dla firmy i jej klientów. Autorowi naszego Raportu Rocznego daliśmy pełną wolność twórczą. Dzięki temu zaprezentował on własną interpretację wzrostu, skomentował go i pozostawił odbiorcom wolne pole do dyskusji.

Hestyjne Raporty roczne przez wielu traktowane są jak przepiękne albumy. Zawsze zaskakują odbiorców pomysłem, proponując refleksje nad starannie wybranym motywem przewodnim. W ostatnich latach były to np. zaufanie czy waga liczb, a wcześniej także – sacrum i profanum, wartości przekazywane przez pokolenia.

Wydawany przez Grupę ERGO Hestia magazyn Risk Focus jest nominowany do tytułu Biuletyn Zewnętrzny Drukowany 2015.

Risk Focus to jedyny na polskim rynku tak obszerny magazyn specjalistyczny o ryzyku. Jego formuła pozwala na szerokie spojrzenie, ale i na szczegółową analizę wybranych aspektów ubezpieczeń. Redakcję periodyku tworzą eksperci Grupy ERGO Hestia, którzy na co dzień zajmują się m.in. underwritingiem, opracowywaniem metod szacowania i minimalizacji ryzyka oraz likwidacją szkód.

Obok solidnej wiedzy teoretycznej w ich artykułach nie brakuje obrazowych przykładów szkód, których skutków doświadczyli polscy przedsiębiorcy. Do tego dochodzą ciekawe dane statystyczne i nowinki z całego świata. Bogato ilustrowane pismo o ryzyku ukazuje się dwa razy w roku. Risk Focus kierowany jest przede wszystkim do menedżerów dużych firm, brokerów ubezpieczeniowych i dziennikarzy.

Publikacje Grupy ERGO Hestia: http://www.ergohestia.pl/o-hestii/publikacje/publikacje.html

Więcej o konkursie: http://www.agape.com.pl/konkurs/konkurs_biuletynow_firmowych.html

źródło: ERGO Hestia