„Wymarzone Perspektywy” – innowacja doceniona

Ubezpieczenie inwestycyjne „Wymarzone Perspektywy”, stworzone przez TU na Życie Europa, zostało nagrodzone w rankingu Innowacyjna Firma za wyróżniającą się na rynku ofertę.

Ranking Gazety Finansowej promuje firmy i rozwiązania, które charakteryzują się nowatorskim podejściem do biznesu i potrafią wyznaczać standardy rynkowe, do których będą aspirować inne podmioty.

Indywidualne ubezpieczenie z UFK „Wymarzone Perspektywy”, przygotowane przez TU na Życie Europa we współpracy z Raiffeisen Polbank, wyróżnia się przede wszystkim niskim poziomem ponoszonych przez klientów opłat oraz możliwością rezygnacji z produktu w dowolnym czasie bez żadnych kosztów. Zapewnia także znacznie szerszy zakres ubezpieczenia niż wiele tego typu produktów oraz daje klientom możliwość inwestowania środków w trudniej dostępne fundusze. Składka minimalna wynosi 5 000 zł. „Wymarzone Perspektywy” są bardzo korzystnym rozwiązaniem dla osób oczekujących przejęcia zarządzania inwestycją przez profesjonalistów, którzy będą podejmować decyzje inwestycyjne, co, pomimo niewielkiej znajomości rynku finansowego przez niektórych klientów, daje im szanse na osiągnięcie optymalnych korzyści.

W sierpniu ubezpieczenie to zdobyło tytuł Produkt Miesiąca w Gazecie Ubezpieczeniowej za „próbę ucywilizowania segmentu ubezpieczeń z UFK poprzez zaoferowanie produktu z jedną kompleksową i niewysoką opłatą, a na dodatek umożliwiającego bezkosztowe wycofanie się z umowy”.

źródło: TU na Życie Europa