Wyprzedaż kredytu inwestycyjnego dla wspólnot mieszkaniowych w ING

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę kredytową dla wspólnot mieszkaniowych. Do końca czerwca 2016 roku klienci z tego segmentu mogą korzystać z niższej marży oraz promocyjnej prowizji.

Każda wspólnota, która do 30 czerwca 2016 roku złoży wniosek o kredyt inwestycyjny skorzysta ze specjalnych warunków cenowych – 0 zł prowizji za udzielenie kredytu oraz 2% marży bez względu na kwotę kredytu.

Początek roku dla każdej wspólnoty jest szczególnie ważny, ponieważ podejmowane są decyzje na temat finansów bieżącego roku. Chcemy zachęcić zarządców oraz mieszkańców do podejmowanie działań mających na celu unowocześnienie miejsca, w którym żyją na co dzień. Każda wspólnota ma potrzeby, o które lepiej zadbać wcześniej – powiedział Jacek Tyczka, Manager Wydziału Produktów Kredytowych dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim. – Nasz bank chce zaproponować niską i z góry znaną cenę, tak aby klienci zastanawiali się nad tym co ulepszyć, a nie nad tym ile to będzie kosztować – dodał J. Tyczka.

Wyprzedaż kredytu inwestycyjnego dotyczy również konsolidacji kredytów z innych banków, jakie posiada wspólnota.

Aby skorzystać z promocyjnej oferty wystarczy zawnioskować o kredyt inwestycyjny w okresie trwania oferty specjalnej w dowolnym oddziale banku.

źródło: ING Bank Śląski