Wyższe oprocentowanie lokat z okazji Światowego Dnia Oszczędzania

Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania, Bank Millennium przygotował specjalną edycję promocji Happy Hours. W dniu 2 listopada aż przez osiem godzin będzie można założyć lokatę o wyższym niż standardowe oprocentowaniu.

2 listopada br. Klienci Banku Millennium będą mogli skorzystać ze specjalnej, wydłużonej promocji Happy Hours. Wszystkim otwierającym Lokatę Millenet w PLN na okres od 32 do 61 dni w godzinach 9:00-17:00, bank podwyższy oprocentowanie o 1,5 p.p. w stosunku do standardowej oferty. Dzięki temu lokaty przyniosą 2,5% zysku w skali roku.

– Ideą Światowego Dnia Oszczędzania jest promowanie odkładania pieniędzy. My również stale zachęcamy klientów do oszczędzania. Oferujemy nie tylko klasyczne produkty oszczędnościowe, ale też niestandardowe rozwiązania, dostępne przez Millenet czy aplikację mobilną. Przekonujemy klientów, że dla skutecznego odkładania pieniędzy kluczowa jest konsekwencja i systematyczność. Każdy moment jest dobry, by pomyśleć o zabezpieczeniu swojej finansowej przyszłości. – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

Z promocji Happy Hours można skorzystać za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet i aplikacji mobilnej Banku Millennium. Minimalna kwota lokaty zakładanej w ramach Happy Hours to 500 zł. Każdy Klient może założyć promocyjne lokaty o maksymalnej łącznej wartości 20 tys. zł.

źródło: Bank Millennium