„Z PeoPay zyskujesz podwójnie” – promocja dla młodych klientów od Banku Pekao

W Banku Pekao trwa promocja „Z PeoPay zyskujesz podwójnie”. Młodzi ludzie pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, którzy zaczną korzystać z aplikacji płatności mobilnych PeoPay, mogą otrzymać nawet 30 zł. Promocja, to kolejny element nowej oferty banku skierowanej do młodych klientów.

W promocji Banku Pekao może wziąć udział każdy w wieku 18-30 lat. Wystarczy, że posiada lub otworzy rachunek Eurokonto (Intro lub Mobilne) oraz aktywuje aplikację PeoPay. Już za samą aktywacje aplikacji PeoPay młody klient dostanie 15 zł oraz kolejne 15 zł za dokonanie trzech płatności mobilnych za minimum 5 zł w dowolnych sklepach stacjonarnych. Aplikacja płatności mobilnych jest narzędziem uniwersalnym. Przy pomocy PeoPay można płacić we wszystkich terminalach zbliżeniowych w kraju i za granicą. W Polsce jest to 311 tys. terminali zbliżeniowych, co stanowi 77 proc. wszystkich terminali dostępnych w naszym kraju. Obecnie, połowa płatności wykonywanych smartfonami z aplikacją PeoPay, to płatności zbliżeniowe HCE.

Blisko 90 proc. młodych Polaków korzysta ze smartfonów. Z roku na rok ten procent rośnie. Dlatego też, stawiamy na innowacyjne, wygodne rozwiązania, szyte na miarę potrzeb młodego klienta. Promocja „Z PeoPay zyskujesz podwójnie” nagradza tych, którzy otworzą się na wygodne płatności mobilne – komentuje Bartosz Zborowski, Dyrektor Biura Projektów Strategicznych w Banku Pekao.

Młodzi klienci, którzy jeszcze nie korzystali z PeoPay mogą zgłosić swój udział w promocji w dowolnym oddziale Banku Pekao lub poprzez dedykowaną stronę www.peopay.pl, gdzie znajdują się również szczegóły konkursu. Promocja trwa do 30 listopada 2015 r.

Promocja PeoPay wpisuje się w najnowszy pakiet dla młodych Banku Pekao, który oferuje liczne korzyści w kraju (bezpłatny rachunek Eurokonto Intro, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów) i za granicą (kartę wielowalutową, bezpłatne ubezpieczenie assistance na całym świecie oraz darmowe rachunki walutowe w EUR, USD, GBP, CHF).

źródło: Bank Pekao SA