ZAAWANSOWANY KALKULATOR DLA FIRM W BANKU BPH

Bank BPH udostępnił mikro- i małym firmom specjalny kalkulator kredytowy, który nie tylko wyliczy wysokość raty, ale też wstępnie przeanalizuje zdolność kredytową firmy, całkowity koszt kredytu czy sporządzi harmonogram spłat.

Kalkulator został skonstruowany w taki sposób, żeby był maksymalnie intuicyjny w obsłudze i dostarczał jak najwięcej informacji. Firma może wybrać rodzaj kredytu, jakim jest zainteresowana (odnawialny, ratalny), kwotę (od 10 tys. do miliona zł) i okres kredytowania (od roku do 10 lat). System automatycznie wylicza wysokość raty, sumę odsetek oraz całkowity koszt kredytu. Ale to nie wszystko. Po wpisaniu do krótkiego formularza podstawowych danych firmy system wyliczy wstępną zdolność kredytową i szczegółowe parametry kredytu, w tym harmonogram spłat, który można pobrać w pliku .csv.

Mikro- i małym firmom udostępniliśmy praktyczne narzędzie, które nie tylko wyliczy podstawowe parametry kredytu, ale też pozwoli wstępnie sprawdzić zdolność kredytową, harmonogram spłat i całkowite koszty finansowania. Przy podejmowaniu decyzji o zaciągnięciu kredytu to istotne kwestie – mówi Marek Sołtysiak, dyrektor zarządzający Biurem Finansowania Mikrofirm w Banku BPH.

Z kalkulatora może skorzystać każda firma, niezależnie czy jest klientem Banku BPH. Dodatkową funkcją jest możliwość złożenia wniosku o otwarcie rachunku firmowego w Banku BPH.

Kalkulator działa on-line i jest dostępny pod adresem https://www.bph.pl/calculator/

źródło: Bank BPH