ZAŁÓŻ „KONTOAKTYWATOR” W BANKU BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP Paribas proponuje klientom konto osobiste w promocji „Kontoaktywator” z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem – aż 4 proc. w skali roku.

Środki wpływające na „Kontoaktywator” do 5 000 zł będą oprocentowane w wysokości aż 4 proc. w skali roku. Bank nie będzie pobierał opłaty za prowadzenie tego konta pod warunkiem wpływu w wysokości min. 1000 zł. Bezpłatne będą też wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, zlecenia stałe i polecenia zapłaty oraz internetowe przelewy. Ponadto klienci będą mieli również dostęp do darmowego debetu do 5 000 zł.

 – „Kontoaktywator” przygotowaliśmy z myślą o klientach, którzy oczekują od swojego banku bezpłatnych usług, w tym darmowych wypłat z bankomatów, w zamian za comiesięczne zasilanie rachunku i dokonywanie płatności kartą do konta – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Promocja trwa do 31 października i jest dostępna dla nowych klientów w sieci ponad 500 oddziałów Banku BGŻ BNP Paribas.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy kampania reklamowa w telewizji i Internecie, która potrwa do 31 października br.

Podstawowe informacje o kampanii:

Czas trwania: od 17 września do 31 października 2015 r.

Narzędzia: TV: 45’’ i 10″ spot w stacjach telewizyjnych

Oprócz telewizji, kampania obejmuje także Internet.

Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Publicis, zaś za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.

źrodło: Bank BGŻ BNP Paribas