Zaprojektuj przyszłość na www.projektjutro.metlife.pl

Z nowym rokiem – nowa nadzieja i nowe cele. Warto mieć dobry plan na przyszłość i dostarczać sobie małych sukcesów w postaci realizacji swoich postanowień. Pomocna w tym może okazać się strona www.projektjutro.metlife.pl

Na stronie www.projektjutro.metlife.pl użytkownicy mogą stworzyć swoją indywidualną listę planów na przyszłość. MetLife w kilku krokach radzi jak najlepiej przystąpić do projektowania swojej przyszłości, by nie zabrakło motywacji w realizacji poszczególnych postanowień.

– Zachęcamy użytkowników, by projektując swoją przyszłość wzięli pod uwagę między innymi fakt, że ich samopoczucie i motywacja będą na wysokim poziomie, gdy uda im się zrealizować więcej małych postanowień z krótkiej listy, niż tylko część z długiej. Sukces zrealizowanego planu daje ogromną satysfakcję – mówi Aneta Świercz – Grądkowska, Dyrektor ds. Reklamy i Promocji w MetLife.

Strona daje również możliwość dzielenia się swoją listą planów za pośrednictwem mediów społecznościowych, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na wsparcie bliskich w realizacji swoich celów.

Stworzenie strony www.projektjutro.metlife.pl jest jednym z niestandardowych elementów wprowadzenia na rynek ubezpieczenia Projekt Jutro, które oprócz ochrony życia klienta, daje możliwość gromadzenia kapitału w formie jednostek uczestnictwa w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych. Dzięki połączeniu ochrony z możliwością inwestowania, klienci mogą realizować swoje plany w poczuciu bezpieczeństwa– dodaje Izabela Ptaszyńska, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji w MetLife.

Odwiedzający stronę mogą zapoznać się z koncepcją ubezpieczenia Projekt Jutro zaprezentowaną w czytelny sposób dzięki przyjaznej grafice. Strona www.projektjutro.metlife.pl posiada również formularz kontaktowy dla użytkowników zainteresowanych ofertą towarzystwa.

źródło: MetLife