Zaszalej na zakupach z kartami płatniczymi Raiffeisen Polbank

  • 3 i 4 października 2015 r. odbędzie się akcja „Szaleństwo Zakupów”, której partnerem jest Raiffeisen Polbank;

  • Kupony uprawniające do rabatów w sklepach partnerujących akcji znaleźć można w październikowych wydaniach magazynów: Elle, Glamour, InStyle, Gala;

  • Dla klientów korzystających z kart płatniczych Raiffeisen Polbank przygotowano specjalne promocje.

W weekend 3-4 października 2015 roku odbędzie się akcja „Szaleństwo Zakupów”, której partnerem jest Raiffeisen Polbank. Osoby dokonujące w tym czasie zakupów w sklepach uczestniczących w akcji będą mogły liczyć na rozmaite zniżki, a w przypadku 18 marek zniżki dostępne będą wyłącznie dla posiadaczy kart płatniczych Raiffeisen Polbanku. Kupony rabatowe znaleźć można w październikowych wydaniach magazynów: Elle, Glamour, InStyle, Gala.

W trakcie „Szaleństwa Zakupów” będzie można zyskać atrakcyjne rabaty u partnerów. Wystarczy w trakcie dokonywania zakupów okazać kupon rabatowy z dodatku „Szaleństwa Zakupów” jednego z wyżej wymienionych magazynów. Dodatkowe specjalne zniżki – wyłącznie dla posiadaczy kart Raiffeisen Polbank – będzie można uzyskać w: Badura, Butiki Swiss, by Insomnia, Bytom, Camaieu, Chantelle, Chiara, czerwonamaszyna.pl, Hego’s, Jubitom, Manicure Express, Patrizia Aryton, Pretty One, Puma, Tchibo, The Body Shop, Tiffi oraz Yves Rocher. Będzie można liczyć na rabaty w wysokości nawet 40%. Wystarczy dokonać płatności jakąkolwiek kartą z logo Raiffeisen Polbank lub Friedrich Wilhelm Raiffeisen – może to być karta kredytowa, debetowa, jak również firmowa. Osoby, które zdecydują się uczestniczyć w „Szaleństwie Zakupów”, będą mogły rozłożyć zakupy dokonane kartami Raiffeisen Polbank na raty, o ile ich karta posiada taką funkcję. Transakcję lub sumę transakcji dokonanych w dniach 3 i 4 października 2015 roku, na łączną kwotę minimum 500 zł, można będzie rozłożyć na 5 lub 10 rat bez żadnych opłat.

Dodatkowo, za zakupy zrobione w trakcie „Szaleństwa Zakupów” można będzie odebrać atrakcyjne prezenty. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 złotych w przynajmniej 3 sklepach biorących udział w akcji i przyjść do Strefy Szaleństwa Zakupów w dniach 3-4 października w godz. 12:00-18:00 (tylko w wybranych centrach handlowych). Co więcej, jeśli płatność za zakupy została zrealizowana kartami Raiffeisen Polbank, można będzie wybrać drugi prezent. Więcej szczegółów na www.szalenstwozakupow.pl oraz w numerach październikowych magazynów.

Rabaty u wyselekcjonowanych partnerów dostępne wyłącznie dla klientów naszego banku to nowość w akcji „Szaleństwo Zakupów”. Dzięki niemu nasi klienci otrzymują unikalne, niedostępne dla innych, korzyści. Są traktowani wyjątkowo i nagradzani za to, że są właśnie z nami. „Szaleństwo Zakupów” ma zachęcać naszych klientów do aktywnego korzystania z kart Raiffeisen Polbank, a osobom jeszcze ich nie posiadającym pokazać, że warto je mieć – mówi Małgorzata Wasiuk, Dyrektor ds. Marketingu Raiffeisen Polbank.

W związku z udziałem w „Szaleństwie Zakupów” Raiffeisen Polbank przygotował specjalną ofertę karty kredytowej Class&Club. W jej ramach wystarczy złożyć wniosek o kartę do 4 października 2015 roku, a bank wyda ją za 0 zł w pierwszym roku obowiązywania umowy. Class&Club to wyjątkowa karta kredytowa z atrakcyjnym programem partnerskim, dzięki czemu jest idealna na codzienne zakupy czy weekendowy shopping. Można dzięki niej skorzystać z atrakcyjnych ofert wielu restauracji i hoteli, sklepów z odzieżą i biżuterią, zakupów związanych ze sportem i rozrywką, czy sklepów internetowych z bogatą ofertą różnego typu produktów. Wszystko to w ramach programu Class&Club, dostępnego – po partnersku, wygodnie i bezpłatnie – dla każdego posiadacza karty. Listę partnerów programu można znaleźć na stronie http://raiffeisenpolbank.com/class-and-club oraz w aplikacji Class&Club dostępnej na telefony komórkowe.

Karta kredytowa Class&Club to również doskonałe rozwiązanie m.in. dla osób, które dużo podróżują, ponieważ dzięki bezpłatnemu pakietowi Class&Comfort klienci otrzymują ubezpieczenie w podróży, pokrycie kosztów leczenia czy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo, opcjonalny pakiet Class&Care zapewnia ochronę życia i zdrowia ubezpieczonego. Karta ta zapewnia wygodną kontrolę wydatków, dzięki opcjonalnej funkcjonalności informowania SMS-em o wydatkach nią realizowanych. Posiadacze kart kredytowych Class&Club mogą skorzystać z programu World MasterCard Rewards. W jego ramach każda płatność kartą nagradzana jest punktami, które można wymieniać na markowe nagrody rzeczowe lub niezwykłe atrakcje, takie jak lot helikopterem, balonem czy jazda bolidem wyścigowym. Punkty za zakupy naliczają się automatycznie. Klientowi pozostaje jedynie decyzja, którą nagrodę wybiera.

Więcej o „Szaleństwie Zakupów” na stronie: http://www.szalenstwozakupow.pl/

źródło: Raiffeisen Polbank