Zima w mieście – darmowe lodowisko od mBanku!

Na początku grudnia w samym sercu dziesięciu polskich miast staną 300 metrowe bezpłatne lodowiska. To znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Lodowiska będą otwarte aż do końca ferii zimowych.

mBank ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Bełchatowa, Łomży, Kalisza, Kłodzka, Przemyśla, Raciborza, Stalowej Woli, Suwałk, Włocławka i Żywca na darmowe lodowisko. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych i chcących zaznać lodowego szaleństwa jest bezpłatny. To gratka dla osób, które lubią spędzać czas z innymi, bawiąc się i podnosząc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Lodowiska zostaną otwarte już 13 grudnia 2019 roku (z wyjątkiem Kalisza, Łomży i Raciborza, gdzie lodowisko wystartuje dwa dni później) i będą czynne aż do 24 lutego 2020 roku.
Osoby, które nie posiadają własnych łyżew będą mogły skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku.