Zyskaj 400 zł zwrotu z pożyczką gotówkową i kartą kredytową Alior Banku

Alior Bank wprowadził do oferty promocję dla osób jeszcze nie posiadających karty kredytowej w banku. W ramach promocji „Pożyczka z kartą w duecie” można zyskać aż 400 zł  nagrody. Aby wziąć w niej udział, wystarczy skorzystać z dwóch produktów kredytowych jednocześnie – pożyczki gotówkowej lub kredytu konsolidacyjnego oraz karty kredytowej Mastercard® OK!

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 400 zł nagrody, od 9 października do 31 grudnia br. należy złożyć wnioski o dwa produkty kredytowe jednocześnie: pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny na kwotę minimum 500 zł oraz kartę Mastercard OK! z minimalnym limitem kredytowym w wysokości 3500 zł. Niezbędne jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Po podpisaniu umowy należy zrealizować kartą kredytową transakcje (dowolnie gotówkowe bądź bezgotówkowe) na kwotę minimum 800 zł miesięcznie w każdym z 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych oraz terminowo spłacać zadłużenie. Aby otrzymać nagrodę w wysokości 400 zł wystarczy spełnić te warunki oraz nie wypowiedzieć ani nie odstąpić od wymienionych umów do dnia wypłaty nagrody.

Karta Mastercard OK! zapewnia wiele korzyści, np. zwrot za zakupy nawet do 300 zł rocznie, szybkie płatności zbliżeniowe oraz okres bezodsetkowy wynoszący nawet do 59 dni przy płatnościach bezgotówkowych i przelewach z karty. Dodatkowo, wszystkie wydatki z rachunku karty można rozłożyć na dogodne raty.

W promocji można łączyć kartę Mastercard OK! z pożyczkami i kredytami konsolidacyjnymi będącymi w ofercie banku. W przypadku kredytu konsolidacyjnego Alior Bank przygotował ofertę z oprocentowaniem wynoszącym 5,9  proc. (RRSO 7,8%). Oferta została stworzona z myślą o klientach, którzy chcieliby zamienić kilka rat swoich kredytów na jedną niską. Skonsolidować można m.in.: pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, samochodowe, karty kredytowe czy limity w koncie. Maksymalna kwota kredytu to nawet 200 tys. zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Alior Banku.

Więcej informacji o promocji „Pożyczka z kartą w duecie” oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej Alior Banku w zakładce „Promocje”.