Diners Club Polska wprowadza nowy serwis internetowy

Zmiana PIN-u, zablokowanie karty, reklamacja transakcji czy porównanie wydatków – to część usług dostępnych w nowej odsłonie serwisu internetowego Diners Club. Dzięki wykorzystaniu technologii RWD, z e-konta można wygodnie korzystać również na smartfonach i tabletach. Zmieniono także całą szatę graficzną serwisu.

– Stale udoskonalamy nasze produkty, teraz przyszła kolej na serwis internetowy. Wprowadziliśmy nowe usługi, które poprawiają wygodę i bezpieczeństwo. W związku z rosnącą popularnością urządzeń mobilnych, zdecydowaliśmy się wprowadzić nowy system w technologii RWD, która umożliwia sprawne korzystanie z serwisu m.in. na smartfonach oraz tabletach – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

Bezpieczniej i wygodniej

Nowy serwis Diners Club został uruchomiony 25 czerwca. Zmieniono całą szatę graficzną oraz dodano nowe rozwiązania, m.in. zwiększające bezpieczeństwo. Logując się do e-konta, klient może zablokować swoją kartę lub zmienić jej kod PIN. Nowy serwis pozwala również na złożenie reklamacji konkretnej transakcji.

E-konto wzbogacono o usługi poprawiające komfort i przejrzystość korzystania z kart wydawcy. Klienci w prosty sposób mogą m.in. pobrać wyciągi, sprawdzić ostatnie wpłaty, bieżące saldo czy porównać swoje wydatki w wybranym okresie.

– Nasze karty są stworzone z myślą o osobach często wyjeżdżających służbowo i prywatnie. Dlatego poza unikatowym pakietem usług dodanych, udoskonalamy również serwis internetowy. Dzięki technice RWD, e-konto dostosowuje się do ekranu naszego urządzenia, niezależnie czy będzie to laptop, tablet czy telefon. Co jest bardzo ważne, szczególnie w podróży – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

 Nowy serwis bankowości internetowej umożliwia m.in.:

  • zmianę kodu PIN
  • zablokowanie karty
  • sprawdzenie dostępnych środków
  • sprawdzenie bieżących wydatków
  • sprawdzenie ostatniej wpłaty
  • złożenie reklamacji transakcji
  • porównanie wydatków
  • pobranie wyciągów

Diners Club Polska oferuje karty kredytowe i obciążeniowe dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z okresem bezodsetkowym do 59 dni i jednym z najniżej oprocentowanych kredytem w karcie w wysokości od 6 proc. w skali roku. Instrumenty płatnicze wydawcy posiadają unikalny pakiet usług dodanych, przeznaczony szczególnie dla osób podróżujących. Są to m.in. kompleksowe ubezpieczenia podróży, wstęp do saloników lotniskowych, przyśpieszone kontrole bezpieczeństwa (ang. Fast Tracks), programy lojalnościowe oraz produkty najbardziej luksusowe – jak usługa concierge.

ŹRÓDŁODiners Club Polska