PLAY: najlepsza oferta „Internet bez urządzenia” dostępna wyłącznie przez internet

Sprawdziliśmy na stronach naszych 4 Operatorów (Orange, Play, Plus i T-Mobile) ile miesięcznie kosztuje 25 GB internetu. Urządzenie mamy swoje (modem LTE), więc chcemy opcję bez urządzenia, sama karta SIM. Interesuje nas umowa na maksymalnie 24 miesiące. Umowę i kartę SIM dostarcza nam kurier.

Sprawdziliśmy: ile kosztuje miesięczna opłata, jaki jest jednorazowy koszt  aktywacji oraz co ewentualnie jeszcze dodatkowo możemy otrzymać w ramach tej ceny.

 

[table id=17 /]

Ponownie najlepszy okazał się Play. Dlaczego?

Pomimo, iż średni miesięczny koszt w całym okresie trwania umowy jest wyższy (o 0,64 zł miesięcznie) niż w T-Mobile, wybraliśmy ofertę Play. Różnica 0,64 zł miesięcznie wynika z tego, iż umowa w Play jest krótsza o 6 miesięcy niż w T-mobile i wówczas jednorazowa opłata aktywacyjna rozkłada się na krótszy okres i dlatego w skali miesiąca jest trochę wyższa (jednorazowo w Play wynosi ona 49 zł a w T-mobile 49,90zł). Play dodatkowo oferuje 5 GB miesięcznie za zakup przez Internet. Oczywiście przez 6 miesięcy nielimitowany internet LTE i przez cały okres umowy mamy noce bez limitu, tzn. nielimitowany internet w godzinach od 0:00 do 09.00.

Za dostarczenie umowy przez kuriera nie płacimy, czyli opłata wynosi 0 zł.