100 zł na dobry początek z kartą kredytową MasterCard® Banku Ochrony Środowiska

BOŚ Bank przygotował kolejną promocję kart kredytowych. „100 zł na dobry początek” to 100 zł bonus za aktywację karty i wykonanie nią transakcji bezgotówkowych na minimum 400 zł.

Promocja „100 złotych na dobry początek” obowiązuje do 18 września 2015 r. lub do wyczerpania puli nagród i nie łączy się z innymi promocjami kart kredytowych. Bonus jest jednorazowy – Klient otrzymuje prawo do cashbacku w dowolnym miesiącu trwania promocji – jedynym warunkiem jest wykonanie kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 400 zł.

Klienci aktywnie korzystający z karty nie ponoszą opłat za jej wydanie i używanie: w przypadku podstawowej karty kredytowej Bank nie pobiera rocznej opłaty, jeżeli kwota transakcji bezgotówkowych dokonanych w ciągu roku rozliczeniowego sięgnie co najmniej 8000 zł. Wyróżnikiem kart kredytowych BOŚ Banku jest też długi okres bezodsetkowy, który wynosi  56 dni. Po jego przekroczeniu oprocentowanie wykorzystanego limitu kredytowego wynosi 10 proc. Posiadacz karty kredytowej może też liczyć na szereg zniżek udzielanych w ramach programu rabatowego “Buy & Smile”, przygotowanego przez firmę MasterCard.

Więcej o kartach kredytowych BOŚ Banku i regulaminie promocji na www.bosbank.pl.

źródło: BOŚ Bank