Alior Bank: zapłać kartą i zyskaj bony zakupowe do Carrefour

Ruszyła specjalna oferta “Carrefour w Programie Mastercard® dla kart Alior Banku”. W jej ramach uczestnicy programu Mastercard Bezcenne Chwile, którzy posiadają kartę płatniczą Alior Banku, mogą zdobyć vouchery na zakupy do sklepów Carrefour. Promocja potrwa do 31 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania puli nagród. 

Z oferty specjalnej „Carrefour w Programie Mastercard® dla kart Alior Banku” mogą skorzystać klienci, którzy posiadają kartę płatniczą debetową lub kredytową Mastercard Alior Banku zapisaną do Programu Mastercard Bezcenne Chwile, lub zarejestrują ją w trakcie trwania promocji i zapłacą nią za zakupy na kwotę min. 100 zł w Carrefour. W efekcie, uczestnikowi promocji przyznawanych jest 1 tys. punktów, które może wymieniać na nagrody z katalogu.
Każde zebrane tysiąc punktów można wymienić m.in. na bon zakupowy do Carrefour o wartości 15 zł. W danym miesiącu trwania oferty można uzyskać maksymalnie 2 tys. punktów, a w całym okresie trwania promocji łącznie nawet 8 tys. punktów. Są one ważne przez 3 lata od dnia zasilenia nimi rachunku. Po upływie tego terminu, niewykorzystane punkty stracą ważność.
– W odróżnieniu od poprzednich akcji, jest ona organizowana nie tylko z Mastercard, ale również z siecią sklepów Carrefour. Takie działania z dużymi markami i sieciami handlowymi pokazują, że bank jest gotowy do współpracy z różnymi sektorami gospodarki, aby czynić swoją ofertę jeszcze bardziej praktyczną dla klientów i wspierać ich w codziennym bankowaniu. Idealnie wpisuje się to w założenia naszej strategii, według której instytucje finansowe powinny być blisko ludzi i odpowiadać na indywidualne potrzeby użytkowników swoich usług – mówi Małgorzata Żeśko, Dyrektor Działu Kart kredytowych i LOR w Alior Banku.
– W ramach dywersyfikacji naszej oferty usług okołozakupowych, rozwijamy różnego rodzaju partnerstwa zarówno z sektorem bankowym jak i innymi. Współpraca z Alior Bank i Mastercard to kolejny przykład, w ramach którego możemy wspólnymi siłami pracować nad jeszcze lepszą ofertą dla naszych wspólnych klientów. W tej wyjątkowej promocji oferujemy klientom Alior Banku możliwość wymiany punktów zebranych w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile na bony zakupowe do naszych sklepów. Dla Carrefour Polska jest to istotny kierunek rozwoju partnerstw z zewnętrznymi programami lojalnościowymi dzięki którym, klienci mogą otrzymywać atrakcyjne oferty na zakupy w naszych sklepach – mówi Grzegorz Wazowicz, Menedżer Działu Usług Finansowych, Handlowych i Projektów Specjalnych w Carrefour Polska.
Oferta specjalna trwa od 2.10.2023 roku do 31.01.2024 roku lub do wyczerpania puli nagród.
Regulamin i szczegóły promocji znajdują się na stronie internetowej banku.
ŹRÓDŁOAlior Bank