BANCOVO. rozdaje klientom prezenty na wakacje

Nawet 750 złotych w prezencie do pożyczki lub kredytu – to nowa promocja BANCOVO. Mechanizm działania jest niezwykle prosty: za każde pożyczone 2000 złotych, klienci dostają 50 zł w prezencie. Maksymalna kwota jaką można otrzymać to 750 zł.

Promocja „750 zł w prezencie od BANCOVO” skierowana jest do wszystkich klientów, którzy samodzielnie lub z pomocą infolinii BANCOVO. sfinalizują wniosek i zawrą umowę kredytową, z którąkolwiek instytucją współpracującą z BANCOVO. Może to być zarówno bank, jak i firma pożyczkowa. Skorzystanie z promocji jest zatem proste, ale trzeba się pospieszyć, bo trwa ona tylko do 30 czerwca.

BANCOVO. to pierwsza w Polsce w pełni cyfrowa platforma pośrednictwa finansowego. Daje ona dostęp do rzeczywistych ofert banków oraz firm pożyczkowych i umożliwia zakup pożyczki w 100% online. Przy tym wnioskowanie o pożyczkę jest proste jak nigdy dotąd, dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi wykorzystujących procesy machine learning oraz posiłkujących się danymi znajdującymi się w zewnętrznych bazach.

– Sezon wakacyjny to często większe wydatki na wypoczynek albo chociażby remont. Natomiast z BANCOVO można oszczędzić podwójnie. Bo zamiast wybierać w ciemno, u nas można porównać i kupić online najlepszą ofertę, a dodatkowo do każdej pożyczki dajemy prezent – nawet 750 zł. – mówi Monika Charamsa, Prezes spółki NewCommerce Services, która jest właścicielem marki BANCOVO.

Głównym inwestorem platformy BANCOVO. jest Alior Bank, który przeznaczył na projekt 30 mln złotych. Pomysł stworzenia pierwszej w Polsce nowoczesnej platformy pośrednictwa finansowego online został przedstawiony w strategii „Cyfrowego Buntownika” banku. Za stworzenie, działanie i dalszy rozwój BANCOVO. odpowiedzialna jest osobna spółka NewCommerce Services Sp. z o.o..

Regulamin Promocji „750 zł w prezencie od Bancovo” dostępny jest na stronie www.bancovo.pl.

ŹRÓDŁOBancovo