BANK BGŻ BNP PARIBAS PROMUJE KREDYT PREFERENCYJNY

W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii marketingowej promującej kredyt preferencyjny z dopłatami ARiMR do oprocentowania. Kredyt charakteryzuje się niższą od rynkowej stopą procentową, która obecnie wynosi 3 proc. w skali roku. Kampania potrwa do końca października.

Bank BGŻ BNP Paribas ma najlepszą na rynku ofertę kredytów preferencyjnych dla rolników – wynika z konkursu przeprowadzonego wiosną przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dzięki wygranej w konkursie, w którym brały udział największe na rynku banki, Bank otrzymał blisko 900 mln zł, co oznacza 60 proc. przyznanego ogółem limitu.

Klient nie ponosi żadnych opłat związanych z udzieleniem i obsługą kredytu przez cały okres kredytowania.

Kredyty preferencyjne w większości wykorzystywane są na zakup gruntów rolnych, budowę oraz modernizację budynków oraz zakup maszyn i urządzeń, a także zakładanie plantacji wieloletnich. Z tej oferty mogą korzystać nie tylko rolnicy, ale również firmy z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego.

Kampania obejmuje reklamę w prasie branżowej  oraz w Internecie, zarówno w portalach branżowych, jak i w wyszukiwarce Google.

Na potrzeby kampanii zostały przygotowane materiały BTL reklamujące produkt tj. ulotki i plakaty, które dostępne są w oddziałach.  Kreację kampanii  przygotowała współpracująca z Bankiem agencja S4. Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribsa