BANK BGŻ BNP PARIBAS ZAPRASZA DO KINA POD GWIAZDAMI

Najsłynniejszy agent świata, klimat Madagaskaru, zapach prażonego popcornu – to wszystko pod rozgwieżdżonym niebem. Bank BGŻ BNP PARIBAS zaprasza do „Kina pod gwiazdami”, cykl Filmowych Pikników Rodzinnych, które gościć będą każdego dnia w jednej z 56 miejscowości na terenie całego kraju.

– Już po raz drugi postanowiliśmy spotkać się z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami w kinie. Mamy nadzieję, że podobnie jak w 2014 roku nasza akcja będzie się cieszyć ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. Zaangażowanie w kino, to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej banku, którą realizujemy pod hasłem „We love cinema” – dodała A. Wilczyńska.

„Kino pod gwiazdami” to oprócz plenerowych pokazów filmowych hitów: „Pingwiny z Madagaskaru” oraz „Skyfall”, także cały dzień filmowych atrakcji. Jedną z nich będzie quiz wiedzy filmowej. . Najmłodsi będą tropić bajkowe postaci i bawić się w magiczne kalambury. Nie lada wyzwanie czeka na uczestników „Filmowego podróżowania”. Najodważniejsze z rodzin udowodnią, że pakowanie wakacyjnego plecaka zajmuje im nie dłużej, niż wysłanie smsa. Będzie możliwość ścigania się w układaniu bajkowych klocków na czas i wzięcia udziału w konkursie sprawdzającym dykcję.

Akcja zaplanowana została od 3 lipca do 30 sierpnia, każdego dnia w jednej z 56 miejscowości. Stanowić będzie jedno z największych w Polsce Road Show w okresie letnim.

źródło: Bank BGŻ BNP PARIBAS