Bank BNP Paribas przygotował wyjątkową propozycją dla miłośników filmów. Konto z kartą filmową Visa to niekończący się seans

Bank BNP Paribas, znany z zaangażowania w promocję kultury filmowej, chce aby dobre filmy i seriale towarzyszyły nam dłużej, dlatego przygotował specjalną propozycję skierowaną do miłośników kina i kolekcjonerów niezapomnianych filmowych wrażeń. Klientki i Klienci Banku BNP Paribas, którzy otworzą Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Visa Filmową, otrzymają do 6-miesięcy bezpłatny dostęp do CANAL+ online. Dodatkowo, będą mogli wziąć udział w specjalnych konkursach, wygrać wejściówki na plany i festiwale filmowe oraz uczestniczyć w spotkaniach z ludźmi kina i filmu.

“We Love Cinema” to hasło, pod którym Bank BNP Paribas wspiera kino od ponad 100 lat. Jest partnerem wielu filmowych inicjatyw, w tym najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce, takich jak BNP Paribas Dwa Brzegi, BNP Paribas Green Film Festival czy Festiwal BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.

Konto Otwarte na Ciebie w Banku BNP Paribas z Kartą Visa Filmową stwarza niepowtarzalną okazję do zanurzenia się w świat kinematografii. Dzięki niej Klientki i Klienci banku będą mogli w ramach promocji otrzymać do 6-miesięcy bezpłatny dostęp do CANAL+ online, gdzie czekają na nich nie tylko nowości, ale i najbardziej znane, kultowe produkcje filmowe i serialowe, w tym produkcje CANAL+ Original m.in.: „Emigracja XD”, „Kruk”, „Belfer” i wiele innych, których widz nie znajdzie w innych serwisach streamingowych. CANAL+ online proponuje również szeroki dostęp do emocjonujących rozgrywek sportowych na żywo.

– Wierzymy, że kino to nie tylko sposób na relaks i rozrywkę, ale także inspiracja do odkrywania nowych perspektyw, spojrzenia na świat z innej strony i zanurzenia się w historie, które poruszają nasze serca i umysły. Nasza Karta Visa Filmowa, zaprojektowana przez wybitnego artystę grafika, Andrzeja Pągowskiego, jest wizualnym przypomnieniem o tej magicznej mocy kina i zachętą do korzystania z niej na każdym kroku. Dołączając do grona naszych Klientów, posiadaczki i posiadacze Karty Visa Filmowej nie tylko zyskują dostęp do najlepszych produkcji, ale również atrakcyjnych promocji – mówi Aldona Skarbek-Jakubowska, Tribe Leaderka, zarządzająca obszarem Bankowości Codziennej w Banku BNP Paribas.

Bank BNP Paribas przygotował edycje wakacyjnych konkursów, w których posiadaczki i posiadacze mobilnej Karty Visa Filmowej będą mieli szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Wśród nich jest między innymi spotkanie z Grażyną Torbicką, dziennikarką i osobowością telewizyjną, podczas Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Ponadto, do zdobycia są wejściówki na plan filmowy serialu CANAL+, wejściówki VIP na Festiwal Kina Letniego, plakaty z podpisami bohaterów serialu „The Office PL”, kody do platformy Green Film Festiwal, spotkanie z Tomaszem Raczkiem czy książki z jego dedykacją.

– Karta Visa Filmowa to brama do fascynującego świata filmu. Po wakacjach będzie ona dalej otwarta, a na posiadaczki i posiadaczy Karty Visa Filmowej będą czekać kolejne ciekawe propozycje, które sprawią, że niezapomniane filmowe emocje będą im towarzyszyć dalej, niezależnie od pory roku – mówi Aldona Skarbek-Jakubowska.

“Konto Otwarte na Ciebie” z Kartą Visa Filmową skierowane jest do nowych Klientów, którzy nie posiadają konta w Banku BNP Paribas. Opłata miesięczna za Kartę Visa Filmową dla osób do 26 roku życia wynosi 0 zł. Dla pozostałych Klientek i Klientów banku, opłata miesięczna za Kartę Visa Filmową wynosi 7 zł lub 2 zł pod warunkiem wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych tą kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym. O konto z „kartą filmową” można zawnioskować w ponad 400 Centrach Klienta (oddziałach) banku na terenie całej Polski. Szczegóły akcji dostępne są na stronie: www.bnpparibas.pl/kartafilmowa.

ŹRÓDŁOBNP Paribas Bank Polska