Bank Millennium partnerem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Bank Millennium podpisał umowę partnerską z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Umowa wyznacza podstawowe obszary współpracy na najbliższe lata, ze szczególnym uwzględnieniem wymiany wiedzy, doświadczeń i współdziałanie w ramach różnorodnych projektów.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego nawiązał z Bankiem Millennium współpracę partnerską. Jesteśmy przekonani, że nauka i biznes to inspirujące połączenie i już teraz cieszymy się na ciekawą perspektywę długoterminowej współpracy – powiedział Jacek Chmielewski, dyrektor Departamentu Kadr w Banku Millennium.  

– Cieszymy się, że do grona partnerów WZ UW dołączył Bank Millennium. Nasza współpraca będzie dotyczyć przede wszystkim nowych programów studiów, praktyk studenckich oraz staży, programów mentoringowych oraz wspólnych projektów badawczo-wdrożeniowych – podkreślił dr hab. Igor Postuła, prof. UW, prodziekan ds. rozwoju Wydziału Zarządzania UW.

Współpraca Banku Millennium i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego obejmować będzie szeroki zakres wspólnych działań. W ramach inauguracji partnerstwa bank został zaproszony do aktywnego udziału w programach dydaktycznych. Wspiera to kształtowanie pokolenia, które wpisuje swoje pierwsze doświadczenia na kartach kariery zawodowej, jak również daje możliwość odpowiadania na zmieniające się potrzeby rynku.

ŹRÓDŁOBank Millennium