Bank Millennium z tytułem Największa Innowacja Finansowa 2024

Nowa aplikacja dla firm Banku Millennium otrzymała tytuł Największej Innowacji w Finansach – w kategorii bankowość korporacyjna. Wyróżnienia przyznaje Magazyn Global Finance. 

Oddana w ręce klientów rok temu nowa aplikacja dla firm Banku Millennium została wyróżniona w dorocznym programie nagród Global Finance. Uznanie w oczach jurorów zdobył User Experience (UX) aplikacji mobilnej. W zestawieniu nagradzane są instytucje, które regularnie odkrywają innowacje i projektują nowe narzędzia w finansach.

Nową aplikację korporacyjną bank zaprojektował od podstaw. Skierowana jest zarówno dla właścicieli niewielkich firm, jak i dużych korporacji, jednostek samorządu terytorialnego czy agend rządowych z rozbudowanymi działami finansowymi. Budowa nowej aplikacji została poprzedzona badaniami i testami z użytkownikami, które pozwoliły zrozumieć potrzeby tak różnorodnej grupy odbiorców.

– Cieszymy się, że jurorom przypadło do gustu zaproponowane przez Bank Millennium nowe podejście do tworzenia aplikacji korporacyjnej z zupełnie nowym designem, skupionym na wygodzie użytkownika i dużych możliwościach personalizacji. Wprowadzone w maju 2023 roku na rynek oprogramowanie zyskało uznanie również naszych klientów. W sklepach AppStore i Google Play jest to najlepiej oceniana aplikacja dla przedsiębiorstw w Polsce. – mówi Antonio Pinto, członek zarządu Banku Millennium.

– Innowacje nadal pomagają bankom i innym instytucjom finansowym uzyskać strategiczną przewagę konkurencyjną. Wykorzystując nowe technologie i pomysłowe myślenie, tegoroczni zwycięzcy opracowali przełomowe rozwiązania, aby zarówno ułatwić życie klientom, jak i zapewnić wyjątkowe doświadczenia użytkowników – uważa Joseph Giarraputo, założyciel i dyrektor redakcyjny Global Finance.

Pełny raport The Innovators 2024 zostanie opublikowany w czerwcowym wydaniu Global Finance (drukowanym i cyfrowym), a także na stronie GFMag.com. Global Finance to anglojęzyczny miesięcznik finansowy założony w 1987 roku. Magazyn regularnie wybiera najlepszych dostawców usług finansowych. Nagrody te stały się zaufanym standardem dla globalnej społeczności finansowej.

ŹRÓDŁOBank Millennium