Bank Millennium zachęca do oszczędzania

W nowym spocie reklamowym Bank Millennium pokazuje korzyści Konta Oszczędnościowego Profit. Aktywni klienci deponując na nim nowe środki zyskują nawet 7% w skali roku. Wystarczy spełnić określone warunki i zyskać promocyjne oprocentowanie dla nowych środków do 200 000 zł przez 90 dni. Do promocji można przystąpić do 08.09.2023 r. Aby założyć Konto Oszczędnościowe Profit, powinniśmy mieć wcześniej dowolne konto osobiste w Banku Millennium w tym np. Millennium 360°.

– Na wakacjach mogę poczuć luz i swobodę! Bo kiedy ja odpoczywam, moje pieniądze pracują. Na Koncie Oszczędnościowym Profit możesz zyskać nawet 7% w skali roku dla nowych środków, jeśli aktywnie korzystasz z konta osobistego. – przekonuje bohater telewizyjnej reklamy.

Wniosek o założenie konta oszczędnościowego Profit możemy wypełnić bez wychodzenia z domu (w bankowości internetowej Millenet lub w aplikacji mobilnej). Bank Millennium nie pobiera opłat za założenie oraz prowadzenie rachunku. Klient nie musi spełniać w tym przypadku żadnych dodatkowych warunków. Bezpłatne jest również pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym.

Nową reklamę Banku Millennium będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Spot będzie również promowany w internecie. Kreację kampanii telewizyjnej przygotowała agencja Change Serviceplan. Media zakupił dom mediowy Starcom. Więcej na stronie: www.bankmillennium.pl/konto-oszczednosciowe

ŹRÓDŁOBank Millennium S.A.