Bank Pekao S.A. proponuje nowym klientom pożyczkę gotówkową bez prowizji w wygodnym procesie online

Dotychczasowi klienci Banku Pekao S.A. już od dawna mogą brać pożyczki online na dowolny cel lub spłatę kredytów w innych bankach zarówno w aplikacji mobilnej PeoPay, jak i w serwisie Pekao24. Teraz także klienci, którzy jeszcze nie współpracują z Bankiem Pekao, mogą wnioskować o pożyczkę gotówkową szybko i wygodnie przez internet na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Nowy klient składając wniosek o pożyczkę weryfikuje swoją tożsamość na podstawie zdjęcia twarzy i danych z dowodu lub za pośrednictwem bankowości internetowej w innym banku. Następnie wypełnia dane we wniosku i po pozytywnej jego ocenie, wybiera oddział, w którym podpisze umowę i odbierze pieniądze. W każdym momencie może też połączyć się z bankiem i uzyskać dodatkowe informacje oraz wsparcie w procesowaniu wniosku. Wniosek o pożyczkę gotówkową jest dostępny na stronie internetowej banku www.pekao.com.pl w zakładce Pożyczka gotówkowa.

Oprócz szybkiej i wygodnej oceny zdolności kredytowej, nowi klienci Pekao otrzymują również atrakcyjne warunki samej pożyczki:

  • 0 proc. prowizji za udzielenie pożyczki,
  • kwota pożyczki nawet do 250 0000 zł,
  • okres kredytowania do 10 lat,
  • RRSO jedynie 12,55 proc.

Pieniądze uzyskane z pożyczki w Pekao, pozwolą na realizację bieżących potrzeb, spełnienie marzeń lub spłatę kredytów w pozostałych bankach. Aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, wystarczy złożyć wniosek online i dopasować warunki pożyczki do swoich możliwości oraz potrzeb.

– Teraz możemy zaproponować nowym klientom banku możliwość zawnioskowania o pożyczkę online z bardzo atrakcyjną ofertą bez prowizji. Pieniądze z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, a także na spłatę kredytów w innych bankach – mówi Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Kredytów Klienta Indywidulanego, Bank Pekao S.A. – Wprowadzenie tego rozwiązania jest potwierdzeniem, że realizujemy przyjętą strategię stopniowej digitalizacji produktów i usług. Zależy nam na tym, aby bankowanie dla naszych klientów było jak najbardziej łatwe i wygodne.

To nie pierwsze rozwiązanie, którego celem jest maksymalne ułatwienie klientom kontaktu z bankiem. Już w 2020 r. Bank Pekao wprowadził możliwość założenia konta bez wychodzenia z domu. W tym samym roku ruszyła Otwarta Bankowość w ramach, której można m.in. przeglądać salda kont w innych bankach za pośrednictwem serwisu Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Nowe funkcje w serwisach Pekao24 i aplikacji PeoPay mają ułatwiać klientom dostęp do produktów i usług banku.

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,55% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 15 749 zł, pożyczka zaciągnięta na 35 miesięcy, oprocentowanie zmienne 11,85% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 954,91 zł (w tym: odsetki 2 954,91 zł), całkowita kwota do zapłaty 18 703,91 zł, płatna w 34 ratach miesięcznych po 534,40 zł, 35 rata wyrównująca 534,31 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 749 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 15.02.2023 r.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.