Bank Pekao S.A. w nowej promocji z siecią Żabka i Visa umożliwia zyskanie aż 250 zł

16 marca wystartowała nowa promocja w Banku Pekao S.A. Każdy klient, który otworzy online Konto Przekorzystne z kartą debetową Visa, przy spełnieniu dodatkowych warunków, może zgarnąć łącznie aż 250 zł – w tym pierwsze 24 tys. osób otrzyma bon na 50 zł do sieci sklepów Żabka.

W 2022 r. Bank Pekao S.A. pozyskał ponad 100 tys. nowych kont na selfie, czyli ponad dwa razy więcej niż rok wcześniej. Ponad połowa, bo aż 54% rachunków online zakładanych jest przez osoby młode w wieku 18-26 lat, które chętnie korzystają z aplikacji mobilnych. Młodzi do 26 lat w Pekao wygrywają podwójnie – po pierwsze korzystają bezwarunkowo bezpłatnie z Konta Przekorzystnego, karty i wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Po drugie – zyskują ekstra nagrody za założenie konta na selfie. Aby to zrobić wystarczy ściągnąć aplikację PeoPay na swoją komórkę.

Bank Pekao S.A. ruszył z promocją „Przekorzystnie z kartą Visa”, organizowaną z dostawcą usług płatniczych Visa oraz siecią sklepów Żabka. Jest to przykład współpracy firm zapewniających swoim klientom wyjątkowe rozwiązania.

Aby przystąpić do akcji należy założyć flagowy produkt Banku Pekao S.A. – Konto Przekorzystne – z kartą  debetową Visa i podpisać umowę o bankowość elektroniczną Pekao24, w tym aplikację PeoPay, a następnie zalogować się do tych kanałów zdalnych. Tyle wystarczy, aby zgarnąć 50 zł od Banku Pekao S.A. i bon na 50 zł do Żabki. Liczba bonów jest ograniczona.

Osoby, które chcą w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje promocja, mogą zyskać kolejne 150 zł. Droga do tego jest niezwykle prosta – w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zostało założone Konto Przekorzystne, należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa. Kwota 50 zł wpłynie na rachunek co miesiąc, termin zależy od dnia przystąpienia do promocji.

Do promocji „Przekorzystnie z kartą Visa” można przystąpić od 16 marca do 15 maja 2023 roku. Mogą wziąć w niej udział osoby, które w terminie od 1 stycznia 2021 do 15 marca 2023 roku nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku Pekao S.A.

Konto Przekorzystne można założyć na stronie internetowej https://www.pekao.com.pl/konto/ oraz „na selfie” w aplikacji PeoPay. Bank nie pobierze opłaty za obsługę karty do konta, wypłaty gotówki z bankomatów za granicą, a także za dwie wypłaty gotówki z obcych bankomatów w Polsce przy comiesięcznym zapewnieniu jednorazowego wpływu na rachunek w wysokości co najmniej 500 zł oraz dokonaniu w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. Do ukończenia 26. roku życia wyżej wymienione usługi są bezwarunkowo darmowe.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.