Bank SMART nowym klientem IMAGINE

Pierwszy w Polsce w pełni mobilny Bank SMART, należący do FM Bank PBP SA, powierzył obsługę interaktywną łódzkiej agencji IMAGINE. Umowa zawarta na czas nieokreślony dotyczy kompleksowej realizacji działań marketingowych banku w internecie.

Bank SMART jest częścią FM Bank PBP SA, to pierwszy w Polsce bank całkowicie mobilny. Jego nazwa nie jest przypadkowa, odnosi się do mądrych wyborów, banku inteligentnego, niskokosztowego i innowacyjnego. Kampanie Banku SMART to nowa oferta usług bankowych kierowana szczególnie do osób nowoczesnych i mających stały dostęp do sieci. IMAGINE we współpracy z przedstawicielami banku prowadzi działania marketingowe w internecie w ramach strategii BTL.

Dotychczas agencja przygotowała kampanie internetowe promujące SMART Mikropożyczkę, flagowy produkt banku – SMART Konto oraz konto dla klientów biznesowych. IMAGINE jest odpowiedzialne za opracowanie strategii komunikacji oraz kreacji reklamowych na potrzeby działań reklamowych. W trakcie realizacji są kolejne kampanie promujące nowe produkty i usługi banku.

– Bank SMART to pierwszy, prawdziwy bank mobilny; to pierwszy europejski dyskont finansowy. Dzięki rezygnacji z placówek fizycznych jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najwyższą jakość w najlepszej cenie. Ma to odzwierciedlenie w naszych kontach, które są bezwarunkowo darmowe i plasują się w ścisłej czołówce rankingów. Nasze produkty i funkcjonalności tworzymy na podstawie ideologii „mobile first“. Dzięki temu Klientom możemy zaoferować nie tylko najlepsze na rynku produkty, lecz również przełomowe rozwiązania, takie jak bankowanie głosowe, bądź OCR. Ułatwiają one codzienne czynności od opłacania faktur za pomocą kilku kliknięć po sprawdzanie stanu rachunku czy wykonywanie przelewów podczas prowadzenia samochodu – opisuje Piotr Sroka, Młodszy Specjalista ds. Marketingu, Bank SMART.

Łódzka agencja interaktywna IMAGINE od wielu lat sukcesywnie realizuje kampanie reklamowe dla klientów biznesowych i może się pochwalić dużymi projektami dla firm z branży finansowej. Ostatnio IMAGINE przygotowało m.in. serwis internetowy wspólnego przedsięwzięcia Orange i mBanku – Orange Finanse.

Bardzo się cieszę, że Bank SMART dołączył do grona naszych klientów, szczególnie, że to klient z branży finansowej, która jest nam bliska, ale ciągle stanowi spore wyzwanie. Umowa zawarta z Bankiem SMART daje nam możliwość pracy z najnowszymi trendami w bankowości i pozwala na ciekawe potraktowanie tematu w świecie digitalowym podsumowuje Filip Iwański, właściciel agencji IMAGINE.

źródło: kioskPR