Bezpłatny roczny dostęp do Legimi z kontem w Alior Banku

Klienci, którzy zdecydują się założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku otrzymają roczny abonament Legimi. W jego ramach użytkownicy będą mogli bez limitów korzystać z zasobów platformy. Akcja trwa do 31 października br.

W ramach współpracy z Legimi, Alior Bank proponuje nowym klientom, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste do 31 października br., bezpłatny roczny abonament z nielimitowanym dostępem do ebooków i audiobooków. Ponad 200 tys. tytułów można czytać i słuchać z jednego konta na 4 różnych urządzeniach.

 Legimi to świetna opcja dla osób, które lubią czytać książki, ale nie potrzebują papierowego egzemplarza, by czerpać z tej czynności przyjemność. Ważny jest również aspekt ekologiczny, czyli oszczędność papieru. W Alior Banku rozumiemy i chcemy promować takie podejście. Dlatego w ramach współpracy z Legimi zdecydowaliśmy się udostępnić nowym klientom Konta Jakże Osobistego opcję bezpłatnego abonamentu na platformie. Koszt 12-miesięcznego nielimitowanego pakietu ebooków i audiobooków to prawie 600 zł. Aby skorzystać z promocji, należy spełnić kilka prostych warunków – mówi Krzysztof Konieczka, Dyrektor Działu Daily Banking w Alior Banku.

Bezpłatny roczny dostęp do abonamentu otrzyma klient, który na dedykowanej stronie internetowej założy Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą debetową do 31 października 2023 roku i wyrazi zgodę marketingową. Do 40 dni od otwarcia konta użytkownik powinien wykonać przynajmniej dwie transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą. W okresie do 60 dni po spełnieniu warunków klient otrzyma od Alior Banku wiadomość SMS z kodem dostępu do Legimi. Aby cieszyć się przez rok bezpłatnym dostępem do ebooków i audiobooków, klient powinien korzystać z konta i w każdym miesiącu przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Mobile oraz wykonać przynajmniej dwie transakcje bezgotówkowe kartą. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat nie miały konta osobistego w Alior Banku.

Konto Jakże Osobiste dostosowuje się do oczekiwań posiadaczy. Standardowo Alior Bank oferuje 0 zł za prowadzenie rachunku, jeżeli właściciel nie ukończył 26 lat lub zapewni miesięcznie jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości minimum 1500 zł. Jednocześnie klient może liczyć na bezpłatne przelewy internetowe w kraju oraz kartę płatniczą debetową bez opłat za jej obsługę, jeśli w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie. Dodatkowo dostępna jest pula jedenastu korzyści, które można elastycznie wybierać i zmieniać w zależności od potrzeb klienta.

Więcej szczegółów dotyczących promocji pod linkiem: Rok z Legimi.

ŹRÓDŁOAlior Bank