BLIK + Transferuj.pl = błyskawiczne zakupy w Internecie

Już dziś klienci BLIKA mogą błyskawicznie robić zakupy online – razem z Transferuj.pl. Tą metodą zapłacą w ponad 5,5 tysiącach nowych sklepów internetowych. Wśród nich znane i lubiane: Próchnik, WB Baldowski, Adrenaline.pl, Muzodajnia, Skiteam, Dziedzic Pruski oraz wiele innych.

Amatorzy zakupów internetowych zyskują nowe opcje finalizowania transakcji. Do obsługiwanych dotąd przez Polski Standard Płatności kilkunastu tysięcy miejsc w internecie dołącza kolejne 5,5 tysiąca sklepów i punktów usługowych. Wśród nich znane marki, takie jak Próchnik, WB Baldowski, Adrenaline.pl, Gentelmans Choice, Broń.pl, Rage Age, Muzodajnia, Skiteam i Dziedzic Pruski. Dzięki Transferuj.pl. BLIKIEM klienci będą mogli kupować również w iSpotach czy pizzeriach DaGrasso. W trakcie zakupów wystarczy wybrać BLIK jako formę płatności, wpisać kod na terminalu lub komputerze i zaakceptować go na swoim telefonie.

Transferuj.pl jest marką spółki Krajowy Integrator Płatności S.A. Zajmuje się ona wprowadzaniem na polski rynek nowoczesnych technologii, które ułatwiają płacenie za produkty i usługi w Internecie.

Płatności internetowe z Transferuj.pl to oczywiście gwarancja bezpieczeństwa i zachowania najwyższych standardów usług, ale też wygoda i ekspresowy transfer płatności za zakupy. W dobie ciągłego pośpiechu i braku czasu te zalety dla większości osób są bardzo istotne. Z połączenia BLIKA i Transferuj.pl uzyskujemy więc jeszcze więcej korzyści z zakupów online. To również szansa na zapłacenie BLIKIEM w tysiącach nowych sklepów internetowych – mówi Grzegorz Długosz, prezes Polskiego Standardu Płatności.

Zakupy BLIKIEM może robić już ok. 700 tysięcy osób. Obecnie system jest dostępny dla klientow banków-założycieli PSP: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (również Orange Finanse), PKO Banku Polskiego oraz Inteligo. Wkrótce do tej listy dołączą nowe banki zainteresowane udostępnianiem BLIKA swoim klientom.

Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na specjalnej stronie www.blikmobile.pl oraz na stronie Polskiego Standardu Płatności – www.polskistandardplatnosci.pl.

 

źródło: Polski Standard Płatności