BOŚ Bank premiuje aktywnych Klientów specjalnym bonusem dokładanym do EKOlokaty

Dodatkowe 0,5 proc. kwoty depozytu mogą otrzymać klienci BOŚ Banku, którzy założą 12-miesięczną EKOlokatę z Bonusem. Prawo do premii otrzymują posiadacze dowolnego konta osobistego w BOŚ Banku, którzy aktywnie korzystają z podstawowej karty debetowej i utrzymują odpowiednie, powiązane z wysokością lokaty, średniomiesięczne saldo na rachunku.

Standardowe, stałe oprocentowanie 12 miesięcznej EKOlokaty z Bonusem wynosi 2,5 proc. w skali roku. Klienci, którzy założą promocyjny depozyt mogą liczyć na dodatkowy zysk w wysokości 0,5 proc. kwoty lokaty. Specjalny bonus wypłacany jest na rachunek klienta po okresie zapadalności lokaty.

Żeby skorzystać z promocji trzeba spełnić trzy proste warunki. Pierwszym z nich jest posiadanie konta osobistego (ROR) w BOŚ Banku, a drugim utrzymywanie średniomiesięcznego salda na rachunku w wysokości min. 10 proc. kwoty lokaty w każdym miesiącu kalendarzowym trwania depozytu. Bank oczekuje też od Klienta aktywnego korzystania z podstawowej karty debetowej wydawanej do ROR – wydawania za jej pomocą co najmniej 300 zł w sklepach, restauracjach czy w ramach internetowych płatności.

Minimalna kwota 12 miesięcznej EKOlokaty z Bonusem to tysiąc złotych. Bank nie ustalił maksymalnego progu depozytu. EKOlokatę z Bonusem można założyć składając wniosek na stronie www BOŚ Banku, za pośrednictwem bankowości internetowej BOŚBank24 lub w dowolnym oddziale BOŚ.

Na bonus powiązany z EKOlokatą mogą liczyć m.in. posiadacze EKOkonta bez Kosztów. Prowadzenie tego rachunku jest darmowe, podobnie jak i realizowane za jego pomocą elektroniczne przelewy, czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. W jednym z wariantów promocyjnych EKOkonta bez Kosztów, zakładający go nowi Klienci BOŚ Banku (czyli osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały w BOŚ żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego) otrzymują bon o wartości 600 zł na rower, bądź inny sprzęt sportowy do zrealizowania w ogólnopolskiej sieci sklepów Decathlon.

źródło: BOŚ