Brak noclegów na FEST? ING zmienił centralę banku w… przestrzeń do spania na czas festiwalu

ING Bank Śląski wystartował z unikatową akcją o nazwie nocoBanko. W ramach akcji,  ING udostępni miejsca noclegowe w swojej przestrzeni przy ul. Chorzowskiej. Aby uzyskać możliwość spędzenia 4 nocy w siedzibie ING i otrzymać podwójne wejściówki na FEST Festival, osoby zainteresowane muszą wejść na profil ING na Facebooku pomiędzy 21. i 31. lipca i odpowiedzieć na pytanie o to, co przyśni im się podczas nocy spędzonej w przestrzeniach banku.

Na czas trwania FEST Festival 2023 część przestrzeni ING Banku Śląskiego przy ul. Chorzowskiej przyjmie festiwalowiczów. Aby zdobyć nocleg i wejściówki na festiwal, osoby zainteresowane mogą wziąć udział w konkursie nocoBanko na profilu ING Banku Śląskiego na Facebooku, który trwa od 21. do 31. lipca.

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie o sen, który może przyśnić się podczas nocy spędzonej w przestrzeniach ING. Nagrodzonych zostanie 12 najbardziej kreatywnych odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają miejsca noclegowe dla siebie i osoby towarzyszącej w siedzibie banku oraz karnety dla 2 osób na FEST Festival.

Masz to jak w banku!

Do dyspozycji festiwalowiczów oddanych zostanie 24 miejsc do spania w zapewniających komfort pokojach wieloosobowych wraz z zapleczem sanitarnym. Każdy uczestnik nocoBanka otrzyma też swoją szafkę oraz niespodziankowy starter, w którym znajdzie się torba, ręczniki oraz podstawowy zestaw do higieny. Zwycięzcy będą mieli zagwarantowaną również opiekę medyczną oraz śniadania i kawę, które pozwolą zebrać siły po festiwalowej nocy.

Poprzez organizację tak unikatowego wydarzenia jak nocoBanko pokazujemy, że jesteśmy marką otwartą, autentyczną i odważną. Chcemy żeby nasi klienci poczuli, że naprawdę jesteśmy blisko nich i odpowiadamy na ich realne potrzeby. Wspieramy ich na co dzień i towarzyszymy w różnych życiowych aktywnościach. W związku z deficytem noclegów w trakcie FEST Festiwalu, którego jesteśmy partnerem, zapraszamy ich do swoich przestrzeni w Katowicach i zapewniamy, że poczują się u nas komfortowo – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Wsparcie banku dla FEST Festival nie jest przypadkowe – ING Bank Śląski pochodzi właśnie z Katowic, dlatego od zawsze stara się wspierać lokalne inicjatywy. W tym roku bank po raz kolejny został oficjalnym sponsorem festiwalu.

Niezbędnik festiwalowicza w aplikacji Moje ING

Dla wszystkich festiwalowiczów, ING przygotował także Niezbędnik Festiwalowicza w aplikacji Moje ING, w którym znajdą oni między innymi: możliwość zakupu biletu na komunikację miejską za pośrednictwem telefonu, kody rabatowe do ogarnięcia festiwalowej stylówki, wirtualną kartę czy funkcję przelewów na telefon, która pomoże rozliczyć się ze znajomymi.

Konkurs nocoBanko organizowany jest w dniach 21 – 31 lipca na profilu ING na Facebooku. Więcej informacji na temat konkursu oraz pełen regulamin akcji znajdują się na stronie internetowej ING pod adresem: www.ing.pl/fest.

ŹRÓDŁOING Bank Śląski