Deutsche Bank Polska trzecim najlepszym bankiem w kategorii consumer finance

W tegorocznym rankingu “50 Największych Banków w Polsce” miesięcznika BANK Deutsche Bank Polska zajął trzecie miejsce w kategorii consumer finance. O kolejności banków w zestawieniu zadecydowały obiektywne, twarde dane finansowe oceniane przez niezależnych analityków.

Zwycięzcy rankingu „50 największych banków w Polsce” zostali ogłoszeni podczas gali „Horyzonty Bankowości 2015” – jednego z najważniejszych spotkań środowiska bankowego i finansowego, które odbyło się 11 czerwca w Warszawie.

Deutsche Bank Polska już po raz drugi z rzędu został nagrodzony w kategorii consumer finance. W tym roku zajął trzecią lokatę wśród najlepszych banków oferujących kredyty konsumenckie.

– Cieszymy się, że po raz kolejny zostały docenione nasze działania z zakresu consumer finance – podkreśla Paweł Dziekoński, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych w Deutsche Bank Polska. – To ważna część oferty produktowej banku. Sprzedaż tego typu pożyczek systematycznie rośnie. W 2014 roku odnotowaliśmy wzrost o 6,3% w stosunku do roku poprzedniego. Takie wyniki i wyróżnienie w postaci trzeciej pozycji wśród najlepszych banków w kategorii consumer finance nie byłyby możliwe bez dobrej, zróżnicowanej oferty. Rozwijamy ją wielokierunkowo, zarówno z myślą o Klientach indywidualnych uzyskujących dochody z różnych źródeł, w tym jako osoby prowadzące jednoosobową działalność czy przedstawiciele wolnych zawodów potrzebujących finansowania na dowolnie wybrany cel.

Szczegółowe informacje dotyczące rankingu „50 Największych Banków w Polsce” dostępne są na stronie:

http://www.alebank.pl/index.php?option=com_zoo&task=item&item_id=10167&Itemid=739#

źródło: Deutsche Bank