FESTowe karty ING

ING Bank Śląski przygotował FESTową linię kart płatniczych. Karty będą przydatne uczestnikom FEST Festivalu, na którym płaci się wyłącznie bezgotówkowo. Mogą być też unikatową, festiwalową pamiątką.

W FESTowej edycji kart, ING przygotował 7 wzorów, w orzeźwiających, energetycznych barwach, które bezpośrednio nawiązują do festiwalowego klimatu.

FESTowe karty są dostępne dla klientów ING. Można je wybierać z galerii Moja Karta ING. Osoby, które nie mają konta w ING a chciałyby mieć taką kartę, mogą otworzyć konto z wybranym wzorem karty i dodatkowo zyskać nawet do 250 zł.

Dodatkowo, w aplikacji Moje ING do konta, bank przygotował Niezbędnik Festiwalowicza – pakiet funkcji, które przydadzą się na każdym festiwalu:

  • bilety na komunikację miejską,
  • kody rabatowe do ogarniecia festiwalowej stylówki,
  • przelewy na telefon do rozliczania się ze znajomymi,
  • karta w telefonie.

Edycja FESTowych kart jest limitowana. Zamówione karty będą wysyłane do 30 września br.

Moja karta ING to karta do konta z własną grafiką. Wzór można zaprojektować samodzielnie lub wybrać gotowy z galerii. Karta działa jak zwykła karta do konta Visa zbliżeniowa. Pierwsze zamówienie Mojej Karty ING (niezależnie od liczby kart i kont posiadanych w naszym banku) dla posiadaczy kont Direct i Mobi w wieku 13-26 lat jest bezpłatne. Dla klientów spoza tej grupy koszt wynosi 15 zł

Więcej tu: https://www.ing.pl/lp/fest-festival

ING Bank Śląski po raz drugi został partnerem FEST Festival, który będzie trwał od 9 do 13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie.

#INGjestnaFEST

ŹRÓDŁOING Bank Śląski