ING kontynuuje obniżki marż kredytowych – tym razem dla wspólnot mieszkaniowych

ING Bank Śląski obniża marże w całej ofercie kredytowej dla wspólnot mieszkaniowych. Teraz wspólnoty mogą skorzystać na atrakcyjnych warunkach z kredytu inwestycyjnego oraz kredytu na rozwiązania pro-ekologiczne.

ING od wielu lat wspiera wspólnoty mieszkaniowe, kredytując wszystkie cele związane z nieruchomością wspólną. Wspólnota może rozłożyć spłatę swojego kredytu nawet na 15 lat, a wysokość raty może stanowić aż do 90% miesięcznej zaliczki na fundusz remontowy. Bank finansuje zarówno małe, jak i duże inwestycje, a kredyt do 1 200 000 zł nie wymagana zaangażowania własnych środków przez wspólnotę.

Kredyt inwestycyjny dla wspólnot mieszkaniowych dostępny jest w dwóch wariantach cenowych: z prowizją oraz bez prowizji. W obydwu wariantach obniżyliśmy marże. Po obniżkach minimalna marża spadła aż do 1% w wariancie z prowizją oraz do 1,8% w wariancie bez prowizji.

ING szczególnie wspiera inwestycje pro-ekologiczne. Wspólnotom mieszkaniowym oferuje kredyt, którym można sfinansować m.in. projekty związane z pozyskaniem energii z odnawialnych źródeł, modernizacją systemów grzewczych lub rozwojem terenów zielonych. W tej ofercie bank nie pobiera prowizji, a marża jest niższa o dodatkowe 0,5%.

Obniżone marże obowiązują do 30 września br.

Przypomnijmy, że niedawno ING udostępnił wspólnotom mieszkaniowym system ING Business i jako pierwszy bank w Polsce całkowicie zdalną obsługę. Dzięki tej zmianie, wspólnoty mieszkaniowe zyskały wygodną obsługę, łatwiejszą współpracę z zarządcami i dostęp do kluczowej usługi ułatwiającej zarządzanie należnościami od mieszkańców – SIMP (System Identyfikacji Masowych Płatności).

Więcej o ofercie dla wspólnot mieszkaniowych można znaleźć na stronie https://www.ing.pl/wspólnoty

ŹRÓDŁOING Bank Śląski