ING partnerem FEST Festival 2023

ING Bank Śląski po raz drugi został partnerem FEST Festival, który będzie trwał od 9 do 13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. W dedykowanej strefie ING można będzie nie tylko odpocząć w atrakcyjnej chill zone, ale też wziąć udział w kreatywnych warsztatach i aktywacjach. Na scenie artystycznej festiwalu wystąpią m.in.: The Chemical Brothers, Calum Scott, Roisin Murphy Rudimental, Bonobo czy Ralph Kamiński.

ING na FEST

Bank po raz kolejny dołącza do grona partnerów jednego z wiodących wydarzeń muzycznych – FEST Festivalu. W specjalnie zaprojektowanej chillowej strefie ING każdy festiwalowicz będzie miał szansę uczestniczyć np. w kreatywnych warsztatach DIY. Dodatkowo bank przygotował Niezbędnik Festiwalowicza w aplikacji Moje ING. To pakiet funkcji, które zdecydowanie przydadzą się na każdym festiwalu:

  • bilety na komunikację miejską,
  • kody rabatowe do ogarniecia stylówki,
  • przelewy na telefon do rozliczania się ze znajomymi,
  • karta w telefonie do bezproblemowych płatności na festiwalu.

O FEST Festival

To już czwarta edycja festiwalu w Chorzowie.  W ubiegłorocznym wydarzeniu wzięło udział 50 tysięcy osób, które przez 4 dni trwania festiwalu miały okazję usłyszeć aż 200 artystów. FEST Festival to nie tylko muzyka, ale też występy artystyczne, akcje społeczne, spotkania, a przede wszystkim rozrywka i dobry moment na spędzenie czasu ze znajomymi.

Już za miesiąc wystąpi ponad 200 artystów zagranicznej i polskiej sceny muzycznej. W Parku Śląskim w Chorzowie, zaprezentują się takie gwiazdy jak: The Chemical Brothers, Peggy Gou, Kasabian, Steve Angello, M83, Sofi Tukker, Ferg, Róisín Murphy, Yungblud, Two Door Cinema Club oraz Bonobo.

Muzyka to jednak tylko jeden z elementów tego dorocznego święta. FEST Festival to miasteczko festiwalowe, które tętni życiem i oferuje rozmaite aktywności: od lotu balonem czy podziwiania występów cyrkowców, przez możliwość spróbowania wakeboardingu lub zażycia relaksującego masażu, po udział w licznych warsztatach i dyskusjach z udziałem ekspertów z przeróżnych dziedzin.

Więcej o ING na FEST Festivalu: www.ing.pl/fest

Więcej o FEST Festival: https://festfestival.pl/

ŹRÓDŁOING Bank Śląski