Karciany zawrót głowy w Credit Agricole

Jeszcze tylko do końca lipca można wziąć udział w promocji kart kredytowych Credit Agricole.  Klientom, którzy zdecydują się na kartę i będą z niej aktywnie korzystać, bank pożyczy 1 tys. zł z karty – na rok, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jednocześnie na pierwszych 6 tys. osób czekają kupony rabatowe o wartości  100 zł, każdy do perfumerii Douglas.

Credit Agricole kusi klientów, którzy nie mają jeszcze jego karty kredytowej. Bank przygotował dwie promocje „Karta pełna korzyści”, które obejmują karty: Standard, Silver i Gold, z limitem minimum 1500 zł, wydawane w systemie VISA i MasterCard. Osoby, które zdecydują się na udział w promocjach, muszą w ciągu 90 dni od momentu zawarcia umowy dokonać min. 3 transakcje kartą na łączną kwotę min. 150 zł. Na pierwszych 6 tys. klientów, którzy spełnią warunek dotyczący transakcji, czekają kupony o wartości 100 zł do sklepów stacjonarnych drogerii Douglas. Można je zrealizować do końca listopada 2015 roku, podczas  jednorazowego zakupu kartą kredytową Credit Agricole na kwotę min. 300 zł.

Druga propozycja Credit Agricole to nieoprocentowana pożyczka w wysokości 1000 zł, bez żadnych dodatkowych kosztów, do spłacenia w 12 równych ratach. Warunkiem jej uzyskania są te same 3 transakcje z pierwszej promocji.

–  W wakacje szczególnie potrzebujemy gotówki czy to na urlop, czy realizację od dawna odkładanych planów, np. nauki języka, wypady na weekend czy zakupy w letnich wyprzedażach. Pewnie część rodziców zaczyna już myśleć o wyprawce szkolnej dla dziecka. – mówi Adam Budziłek, dyrektor ds. Projektowania Kampanii Marketingowej w banku Credit Agricole.

Promocje „Karta pełna korzyści” obowiązują do 31 lipca br. Poza nimi posiadacze kart wydanych przez Credit Agricole Bank Polska oraz karty partnerskiej RTV EURO AGD uczestniczą w Klubie Rabatowym, który oferuje zniżki w 10 000 punktów handlowo-usługowych w Polsce. Klub Rabatowy banku Credit Agricole jest największym programem rabatowym tego typu w kraju.

źródło: Credit Agricole