Kartowy zawrót głowy w Alior Banku – konkurs

Rusza konkurs „Kartowy zawrót głowy w Kantorze Walutowym”. Aby wziąć w nim udział należy po zalogowaniu do Kantoru Walutowego zarejestrować się i zbierać punkty za transakcje kartą wielowalutową oraz wymianę walut w aplikacji mobilnej kantoru. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma bony zakupowe o łącznej wartości 15 tys. zł do sieci sklepów Biedronka. Ponadto w puli jest ponad 3 tys. nagród.

Internetowa platforma wymiany walut w Alior Banku działa już 11 lat i obsługuje ponad 500 tys. klientów indywidualnych i biznesowych. Kantor umożliwia bezpłatne prowadzenie rachunków w 21 walutach, a do jego oferty cały czas wprowadzane są nowe udogodnienia np. wymiana walut za pomocą kodów BLIK. Kantor został już kilkukrotnie nagrodzony Złotym Laurem Klienta, a we wrześniu br. zajął pierwsze miejsce w rankingu bankowych kantorów internetowych serwisu Bankier.pl.
W ramach konkursu za internetową lub stacjonarną płatność kartą wielowalutową oraz wymianę walut w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego, użytkownicy mogą zbierać punkty. Uczestnicy, którzy zdobędą największą liczbę punktów otrzymają e-kody zakupowe do sklepu Biedronka. „Kartowy zawrót głowy” potrwa do końca grudnia br.
– Karta wielowalutowa dla klientów naszego Kantoru Walutowego to szereg możliwości. Daje im swobodę płacenia w blisko 160 walutach, w tym w polskim złotym, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Co ważne, karta automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek do realizacji transakcji. Można ją dodać do systemów płatności mobilnych takich jak Apple Pay czy Google Pay, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o noszeniu ze sobą jej fizycznej wersji. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszym klientom korzystanie z usług Kantoru Walutowego i karty wielowalutowej rozpoczęliśmy konkurs, w którym zainteresowani mają szansę zdobyć bony zakupowe do sklepów Biedronka – mówi Michał Ignaczewski, ekspert ds. walutowych platform transakcyjnych w Alior Banku.
Nagrodę główną w formie elektronicznych voucherów zakupowych do sklepu Biedronka na łączną kwotę 15 tys. zł otrzyma klient, który zgłosi swój udział w konkursie, spełni warunki uczestnictwa i zgromadzi największą liczbę punktów. Za zajęcie drugiego miejsca konkursowicz otrzyma bony na łączną kwotę 10 tys. zł, a trzecia i czwarta w kolejności osoba pod względem zdobytych punktów dostanie vouchery o wartości 5 tys. zł. Ponadto, aż 130 kolejnych uczestników będzie mogło wygrać e-kody na zakupy w wysokości 1 tys. zł.
Nagrodę dodatkową, czyli bon do sklepu Biedronka na kwotę 50 zł, otrzyma aż 3 tys. klientów, którzy jako pierwsi w trakcie trwania konkursu spełnią odpowiednie warunki. Uczestnik powinien zawrzeć z bankiem umowę o świadczenie usług walutowych w ramach kantoru, zamówić i aktywować kartę wielowalutową a następnie wykonać nią min. 3 transakcje na dowolną kwotę oraz przeprowadzić min. 1 transakcję wymiany walut za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego.
Zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody do końca stycznia 2024 roku poprzez wiadomość SMS. Klienci otrzymają swoje e-kody do 15 lutego 2024 r.
Minimalna liczba punktów uprawniająca do ubiegania się o nagrodę główną to 20. Szczegółowa punktacja oraz regulamin konkursu „Kartowy zawrót głowy w Kantorze Walutowym” znajdują się na stronie internetowej Kantoru Walutowego Alior Banku w zakładce z dokumentacja.
Równolegle w Alior Banku trwa urodzinowa loteria, w której mogą wziąć udział klienci Kantora Walutowego. Wystarczy, że zarejestrują się na stronie internetowej akcji i zaczną zdobywać losy za wykonanie transakcji kartą wielowalutową na terenie Polski. Nagroda główna loterii to 150 tys. zł. Oprócz niej, każdego dnia uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie   150 zł, a raz w tygodniu zostanie wyłoniony zwycięzca, który wygra 15 tys. zł. Więcej szczegółów urodzinowej loterii znajduje się na stronie internetowej: Alior Bank 15 Lat Loteria (loteriana15lat.pl).
ŹRÓDŁOAlior Bank