Klienci Toyota Bank znów zarobią podwójnie

Toyota Bank został partnerem II edycji akcji promocyjnej „Super Duet”, dzięki której biorący udział w kampanii zyskują podwójnie. Dla wszystkich, którzy spełnią warunki promocji – założą Konto Jedyne oraz lokaty Plan depozytowy na 80 dni i Depozyt Plus – czekają nagrody gwarantowane: ponadprzeciętny zysk z oprocentowania depozytów oraz premia w wysokości 140 zł.

Promocja rozpoczęła się 4 sierpnia 2015 roku i dostępna będzie przez dwa tygodnie – do 18 sierpnia br. Jest to już trzecia akcja promocyjna z Agora Performance. Udział w promocji jest niezwykle prosty i przebiega w czterech krokach.

Na początek, każdy uczestnik powinien za pośrednictwem serwisu http://lokata6m.zpremia.pl zarejestrować się i założyć swój profil w dedykowanej Aplikacji, a następnie przejść przez procedurę złożenia wniosku o darmowe Konto Jedyne od Toyota Bank.

W drugim kroku, do dnia 15 września br. Uczestnik zobowiązany jest do założenia lokaty Plan Depozytowy na 80 dni z oprocentowaniem w wysokości 3% i saldem minimum 3 000 zł.

Z kolei w trzecim kroku, nie później niż do 15 października 2015 r. należy uruchomić lokatę Depozyt Plus z oprocentowaniem 2,60% i kwotą minimalną 5 000 zł., na okres 6 miesięcy.

Ostatnim etapem procedury jest konieczność zalogowania się do dnia 25 lutego 2016 r. w dedykowanej Aplikacji oraz uzupełnienie danych osobowych wraz z numerem swojego aktywnego Konta Jedynego. Na wskazany numer konta zostanie wówczas przekazana premia pieniężna.

Łączna premia gwarantowana wypracowana w okresie trwania promocji, przy spełnieniu minimalnej kwoty salda na obu lokatach może wynieść nawet 140 zł, czyli więcej niż na standardowych lokatach bankowych w porównywalnym okresie.

– Pierwsza promocja Super Duet, którą przeprowadziliśmy wiosną tego roku, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Dlatego też wspólnie z Agora Performance, postanowiliśmy przygotować kolejną akcję, pozwalającą Klientom wypracować pokaźne zyski z depozytów w krótkim okresie czasu – mówi Dominika Cepek, kierownik wydziału marketingu w Toyota Bank Polska.

Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są w Regulaminie Akcji Promocyjnej „Super Duet” zamieszczonym na stronie: http://lokata6m.zpremia.pl

Źródło: Toyota Bank Polska