Konto Mobi od ING dla młodych i samodzielnych

Wakacje to nie tylko wytchnienie od szkoły, ale też czas sprzyjający realizacji wielu planów i pasji. ING w kampanii „Dorośliście? Dorośliśmy” zachęca, aby w sprawach finansów rodzice otwierali się na samodzielność swoich dzieci, bo umiejętność oszczędzania i wydawania warto ćwiczyć już wieku nastoletnim.

Dzieci i młodzież często od najmłodszych lat marzą o niezależności. Zakładając dziecku własne konto w banku, będzie mogło samo odpowiadać za swoje finanse. Satysfakcja – gdy uda się odłożyć na wymarzoną rzecz, interesujący kurs czy wyjście po szkole – może być ogromna. Wakacje to dobry czas, aby uczyć nastolatków zarządzania pieniędzmi, ułatwia to przełożenie teorii na praktykę, nauki niezależności, przedsiębiorczości i wartości pieniądza.

Konto Mobi dla młodych (13-17) oferuje narzędzia do nauki wydawania:

  • kartę z własną grafiką – nastolatek może ją zaprojektować sam lub wybrać z bogatej galerii,
  • możliwość płacenia telefonem, zegarkiem lub kodem BLIK.

Umiejętność oszczędzania można ćwiczyć z kontem Mobi lub korzystając z celów oszczędnościowych powiązanych z kontem oszczędnościowym w Moim ING.

Dodatkowo rodzic może w każdej chwili wspomóc dziecko:

Jeśli rodzic będzie miał jednak potrzebę dodatkowej  kontroli – wsparciem będą powiadomienia push w aplikacji Moje ING, które informują rodzica o każdej transakcji na koncie dziecka.

Dodatkowo z kontem dla dziecka można:

  • kupować taniej m.in.: elektronikę, ubrania, rozrywkę zapłacisz mniej – z kodami rabatowymi z Mojego ING,
  • doładować multimedia tj.: dostęp do muzyki, filmów i gier można opłacić kodami w Moim ING,
  • ubezpieczyć dziecko – ochrona w szkole i poza nią, 24/7. Do wyboru 3 warianty,
  • doładować telefon 24/7 bez wychodzenia do sklepu.

Kampanii towarzyszy promocja „100 zł na start”. Wystarczy otworzyć konto dla dziecka i zapisać się do promocji – w Moim ING, do 19 września 2023 r. Następnie przelać min. 50 zł ze swojego konta w ING Banku Śląskim na konto dziecka otwarte w promocji, a dodatkowe 100 zł dziecko otrzyma również na swoje konto.

Więcej informacji: Konto dla dziecka | ING Bank Śląski

ŹRÓDŁOING Bank Śląski