Leasing samochodów ciężarowych w ING

ING Lease rozszerzyło swoją ofertę o nowy Program ING Truck. Klienci z sektora małych, średnich oraz dużych firm mogą teraz w prosty, szybki i wygodny sposób skorzystać z leasingu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep oraz naczep.

– Przedsiębiorcy w sektorze usług transportowych szukają rozwiązań niekłopotliwych i nieabsorbujących, będących w zasięgu ręki i bez klauzul pisanych drobnym drukiem. ING Truck jest odpowiedzią na te oczekiwania – mówi Małgorzata Lipska, zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Produktami w ING Lease.

Program ING Truck, podobnie jak istniejący od kilku lat Program ING Auto opiera się na uproszczonych procedurach – minimum formalności, brak wymogu przedstawiania dokumentów finansowych. Wystarczy złożyć wniosek leasingowy wraz z fakturą proforma zawierającą specyfikację wybranego pojazdu, a decyzja podejmowana jest do 24 godzin. Klient może skorzystać z finansowania pojazdów zarówno nowych, jak i używanych – nawet 8-letnich. Z Programu ING Truck mogą skorzystać również firmy rozpoczynające działalność gospodarczą. Sfinansowanie pojazdu jest możliwe od razu po założeniu firmy, bez zbędnych formalności.

– Warto podkreślić swobodę, jaką zyskują klienci korzystający z programu ING Truck. Górny limit finansowania wynosi aż 700 tysięcy złotych netto. Taka kwota jest rzadkością na polskim rynku i dla przedsiębiorcy oznacza pełną dowolność w wyborze pojazdu. Również limit dla nowych klientów wynoszący 150 tysięcy złotych netto umożliwia zakup wybranego pojazdu bez szczególnych ograniczeń. W ramach Programu możliwe jest finansowanie zarówno nowych, jak i używanych samochodów, co dodatkowo rozszerza paletę marek i modeli dostępnych w ramach finansowaniakomentuje Małgorzata Lipska.

Każdy klient może skorzystać z dodatkowej oferty ubezpieczeniowej i wybrać optymalny wariant ubezpieczenia.

Dodatkowym ułatwieniem dla klientów zainteresowanych ofertą leasingu w ING jest szeroka dostępność Programu ING Truck w blisko 400 placówkach ING Banku Śląskiego w całej Polsce.