„Lokata procentująca” – atrakcyjne oprocentowanie na start i nawet 5% przy odnowieniu depozytu na kolejne 3 miesiące

eurobank przygotował wyjątkową ofertę dla nowych klientów poszukujących atrakcyjnych form oszczędzania – 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem stałym na poziomie 4% dla kwoty do 10 000 złotych oraz 3% dla kwot powyżej 10 000 do 50 000 złotych w skali roku. Dodatkowo klienci mają możliwość odnowienia lokaty na oprocentowaniu wynoszącym nawet 5%, zyskując tym samym korzystne oprocentowanie ulokowanych środków łącznie przez pół roku.

Atrakcyjne oprocentowanie na start

W ramach promocji obowiązującej od 1 czerwca do 31 lipca 2015 roku eurobank oferuje „Lokatę procentującą”, skierowaną do nowych klientów zainteresowanych bezpiecznymi, a jednocześnie korzystnymi rozwiązaniami finansowymi. Ta 3-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym już na start zapewnia atrakcyjne oprocentowanie w skali roku na poziomie 4% (przy kwocie do 10 000 złotych) oraz 3% (przy kwocie powyżej 10 000 do 50 000 złotych). Wystarczy być nowym klientem – jest nim osoba, która  przez ostatni rok od dnia uruchomienia tej promocji nie była posiadaczem konta w eurobanku.

Wzrost oprocentowania nawet do 5% po odnowieniu lokaty

„Lokata procentująca” eurobanku oferuje atrakcyjne oprocentowanie nie tylko w pierwszym okresie trwania depozytu, ale również w przypadku jego odnowienia. Klient samodzielnie decyduje, jak lokata będzie oprocentowana przez kolejne 3 miesiące:

  • Osobom, które przynajmniej raz przeleją wynagrodzenie na konto w eurobanku, lokata odnowi się na wyższym niż dotychczas oprocentowaniu w skali roku, wynoszącym 5% (przy kwocie do 10 000 złotych) oraz 4% (przy kwocie powyżej 10 000 do 50 000 złotych)
  •  Aby po odnowieniu lokaty utrzymać na kolejne 3 miesiące uzyskane na starcie oprocentowanie na atrakcyjnym poziomie 4% lub 3% w skali roku, wystarczy tylko aktywnie korzystać z karty płatniczej eurobanku

 Na „Lokacie procentującej” eurobank jako jeden z nielicznych banków w Polsce oferuje nowym klientom bardzo atrakcyjne oprocentowanie ulokowanych środków aż na okres 6 miesięcy.

eb

W przypadku gdy klient nie będzie przelewał wynagrodzenia na konto w eurobanku lub nie będzie aktywnie korzystał z karty płatniczej eurobanku, oprocentowanie „Lokaty procentującej” po jej odnowieniu wyniesie tyle, ile na standardowej 3-miesięcznej lokacie terminowej o oprocentowaniu stałym.

Dyspozycję otwarcia „Lokaty procentującej” można złożyć po założeniu konta w dowolnej placówce eurobanku. Wystarczy zapewnić minimalny wkład w wysokości 200 złotych. Po odnowieniu lokaty odsetki za pierwszy okres jej trwania zostaną przekazane na konto klienta i będą do jego dyspozycji, a kapitał utworzy nowy depozyt i będzie nadal procentował – przez kolejne 3 miesiące. Maksymalna kwota wpłaty na „Lokatę procentującą” wynosi 50 000 złotych.

 _______________

Oprocentowanie lokaty terminowej jest stałe i naliczane w skali roku. Promocja trwa od 01.06.2015 r. do 31.07.2015 r. Do otwarcia lokaty procentującej uprawnieni są Klienci, którzy od 01.06.2014 r. nie posiadali konta w Euro Banku S.A i w okresie promocji zawrą umowę o prowadzenie konta. Klient może otworzyć jedną lokatę procentującą w dowolnej placówce Euro Banku S.A. Warunkiem odnowienia lokaty na promocyjnym oprocentowaniu jest przelew w terminie określonym w Regulaminie promocji, dochodu z tyt. umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury lub renty w wys. min. 500 zł na konto, z którym powiązana jest lokata procentująca lub zaksięgowanie na koncie, w terminie określonym w Regulaminie promocji co najmniej 9 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 600 zł, wykonanych kartami płatniczymi wydanymi do konta.

Szczegóły oferty, w tym informacje aktualnym oprocentowaniu depozytów, o opłatach i prowizjach oraz Regulamin promocji „Lokata procentująca” dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A.

źródło: Eurobank