Na wakacje z Bankiem Pekao – korzystna pożyczka na wymarzony wypoczynek

Zbliżają się wakacje i urlopowe wyjazdy. Bank Pekao S.A. oferuje atrakcyjną pożyczkę gotówkową bez prowizji, która pomoże sfinansować między innymi letni wypoczynek, jeśli zabraknie na ten cel własnych środków.

Z badań CBOS „Wyjazdy turystyczne Polaków w 2022 roku i plany na rok 2023” oraz danych portalu wakacje.pl wynika, że Polacy nie rezygnują z wyjazdów wakacyjnych mimo inflacji i niepewnej sytuacji ekonomicznej. Aż 55% Polaków zadeklarowało, że planuje w 2023 roku urlop z noclegiem, a 17% się nad tym zastanawia. Pożyczka oferowana przez Bank Pekao S.A. może znakomicie pomóc w sfinansowaniu wyjazdu wakacyjnego.

Gdyby na wymarzony wyjazd zabrakło własnych środków, to w łatwy sposób można sięgnąć po pożyczkę gotówkową Banku Pekao z prowizją 0% i atrakcyjnym RRSO 13,74%. Jest ona dostępna dla nowych oraz obecnych klientów, którzy nie posiadają w banku innych pożyczek gotówkowych od 1 grudnia 2022 r. Można ją przeznaczyć na dowolny cel jak dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu, ale również zakup samochodu czy remont mieszkania, jeśli ktoś na lato ma właśnie takie plany

Pożyczka dostępna jest w kwocie od 1.000 zł do nawet 250.000 zł. Spłatę pożyczki można odłożyć nawet o 3 miesiące i pierwszą ratę zapłacić dopiero po wakacjach. Wysokość rat można dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości, a spłatę rozłożyć na okres nawet do 3 lat, tak aby nie obciążać domowego budżetu.

Pożyczka jest dostępna szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Klienci, którzy mają w Banku Pekao konto i korzystają z bankowości elektronicznej, mogą wziąć pożyczkę zdalnie – bez wychodzenia z domu, a dokumenty zaakceptować online w Pekao24 lub PeoPay. Nowi klienci również mogą złożyć wniosek online, a umowę o pożyczkę podpisać w dowolnym, wybranym przez siebie oddziale Banku Pekao. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze z pożyczki zostaną przekazane na konto klienta nawet w jeden dzień.

RRSO dla Pierwszej Pożyczki – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 13,74% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7460 zł, pożyczka zaciągnięta na 18 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 790,59 zł (w tym: odsetki 790,59 zł), całkowita kwota do zapłaty 8250,59 zł, płatna w 17 ratach miesięcznych po 458,36 zł ,18. rata wyrównująca 458,47 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 7460 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 17.05.2023 r.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.