Nawet 300 zł premii za założenie Lokat Sprint w Toyota Bank

12 grudnia Toyota Bank ruszył z nową akcją promocyjną „Lokata z premią”. W ramach akcji wszyscy klienci, którzy posiadają dowolne konto osobiste w Toyota Bank oraz założą Lokaty Sprint na 180 dni i utrzymają na nich środki przez co najmniej 110 dni, otrzymają dodatkową premię pieniężną. Jej wysokość uzależniona jest od kwoty wpłaconych środków – można otrzymać od 200 do 300 zł. Z promocyjnej oferty można skorzystać do 31 stycznia 2023 roku.

„Lokata z premią” to akcja promocyjna Toyota Bank, która wystartowała 12 grudnia 2022 roku. Jest to kolejna akcja umożliwiająca dodatkowy zysk dla klientów Banku za założenie lokat.

Aby przystąpić do promocji należy dokonać rejestracji na stronie www.toyotabank.pl/lokata-z-premia, a następnie poprzez Bankowość Elektroniczną założyć Lokaty Sprint na 180 dni, na kwotę minimum 25 tys., 35 tys. lub 45 tys. zł. Lokaty te należy utrzymać przez minimum 110 dni. Za założone depozyty Klienci otrzymają odpowiednio 200, 250 i 300 zł premii. Oprocentowanie Lokaty Sprint na 180 dni wynosi obecnie 6,5% w skali roku.

– W Toyota Bank regularnie doceniamy naszych lojalnych Klientów. Akcja „Lokata z premią” to kolejna możliwość uzyskania nie tylko korzystnego oprocentowania z lokat, ale także dodatkowej premii pieniężnej. Efektywny zysk z odsetek z lokat i dodatkowej premii może wynieść nawet 8,1% od kwoty zainwestowanego kapitału. Z akcji mogą skorzystać wszyscy Klienci Toyota Bank posiadający dowolne konto – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

Toyota Bank oferuje szeroką gamę rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych, których posiadanie uprawnia do skorzystania z promocji. W ofercie Banku znajduje także wiele lokat krótko i długoterminowych. Każda z nich dostępna jest do samodzielnego założenia, po zalogowaniu do Systemu Bankowości Elektronicznej.

Szczegóły dotyczące Akcji dostępne są pod adresem: https://www.toyotabank.pl/lokata-z-premia

ŹRÓDŁOToyota Bank Polska S.A.