Niższe wydatki na paliwo dla przedsiębiorców z kartą kredytową Banku Pekao MOTO Biznes

Bank Pekao S.A. rozwija ofertę kart kredytowych dla klientów biznesowych. Ostatnio bank wystartował z nową promocją „Karta Kredytowa MOTO Biznes z oprocentowaniem 9,99 proc.”, przeznaczoną dla przedsiębiorców prowadzających jednoosobową działalność gospodarczą co najmniej 12 miesięcy i korzystających z uproszczonej księgowości.

W akcji mogą wziąć udział klienci, którzy po spełnieniu warunków promocji, podpiszą do końca tego roku umowę o kartę kredytową MOTO Biznes w Banku Pekao S.A. Pozwoli im to na korzystanie z obniżonego oprocentowania kredytu w karcie kredytowej do 30 czerwca 2024 r.

Obniżka jest znacząca, gdyż promocyjne oprocentowanie na karcie MOTO Biznes wynosi tylko 9,99 proc., podczas gdy standardowa jego wysokość na rynku sięga około 19 proc. w skali roku. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje transakcji (w tym transakcje bezgotówkowe po okresie bezodsetkowym, przelewy z karty kredytowej oraz wypłaty gotówki).

Dodatkowo, za wszystkie płatności na stacjach paliw w Polsce, posiadacz karty MOTO Biznes otrzymuje od banku zwrot 0,3 proc. wydatków, do 50 zł miesięcznie i nawet do 600 zł rocznie. Do karty dołączone są również atrakcyjne ubezpieczenia, obejmujące m.in. assistance samochodowy.

Karta kredytowa MOTO Biznes to wiele korzyści dla biznesu. To miedzy innymi natychmiastowy dostęp do gotówki oraz możliwość finansowania bieżących potrzeb podczas prowadzenia biznesu. Co więcej to realna oszczędność na stacjach paliw, a teraz także niskie oprocentowanie kredytu w karcie mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A. – Ta karta to także potwierdzenie, że wspieramy przedsiębiorców, zapewniając im w naszym banku najlepsze dostępne na rynku atrakcyjne warunki finansowania – dodaje.

Kartę kredytową MOTO Biznes można otrzymać z limitem do 50 tys. zł w zależności od oceny zdolności kredytowej. Posiadacze karty mogą korzystać z limitu kredytowego bez odsetek nawet przez 47 dni (dotyczy transakcji bezgotówkowych).

Więcej informacji o samej karcie i promocji na stronie: www.pekao.com.pl/przedsiebiorcy/codzienne-bankowanie/karta-moto-biznes

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.