Nowe narzędzie do inwestowania dla firm od Alior Banku

Biuro Maklerskie Alior Banku udostępnia nowy, zaawansowany moduł internetowego inwestowania, który pozwala na efektywne i wygodne zarządzanie ulokowanym kapitałem, jednocześnie zapewniając dostęp do szerokiej gamy instrumentów finansowych. Narzędzie jest ułatwieniem dla przedsiębiorców chcących zwiększyć stabilność finansową, pomnożyć środki lub zabezpieczyć je przed stratą.

Klienci biznesowi Alior Banku mogą korzystać z systemu bankowości internetowej BusinessPro, który zawiera szereg funkcji ułatwiających prowadzenie biznesu. Pozwala on na swobodne zarządzanie finansami, bez konieczności instalacji specjalnego oprogramowania, zapewnia także dostęp do wszystkich rodzajów operacji bankowych i aktualnych informacji finansowych przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. System został właśnie rozwinięty o nowe funkcjonalności, które umożliwią klientom łatwe zarządzanie – również ich inwestycjami. Jest to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którym zależy na zabezpieczeniu i pomnożeniu swoich środków finansowych.

– Cieszymy się, że możemy ogłosić wprowadzenie nowego modułu dla naszych klientów biznesowych. Nowy system umożliwi przedsiębiorcom dostęp do różnorodnych instrumentów inwestycyjnych, które są w jednym miejscu. Jesteśmy przekonani, że będzie on wspaniałym narzędziem dla naszych klientów biznesowych, pomagając im zwiększyć ich stabilność finansową, pomnożyć kapitał lub zabezpieczyć swoją podstawową działalność wykorzystując instrumenty rynkowe czy walutowe” – powiedział Michał Madej, Zastępca Dyrektora Biura Maklerskiego Alior Banku.

Głównymi zaletami nowego modułu internetowego jest wygodny i uporządkowany widok portfela, w którym przedsiębiorca może zapoznać się z listą rachunków, papierów wartościowych, ich wyceną oraz wynikiem. W zakładkach klienci mogą kontrolować listę instrumentów na rachunku, bieżące zlecenia, informacje o finansach, historię i szczegóły rachunku. Oprócz tego znajdują się tam dwie sekcje: Nowa Inwestycja i Oferty. W pierwszej z nich przedsiębiorca ma możliwość zapoznania się z podzielonymi na grupy instrumentami lub skorzystania z wyszukiwarki i porównania instrumentów o określonych kryteriach. W drugiej sekcji znajdują się oferty publicznych oraz bankowych papierów wartościowych z możliwością złożenia zapisu. Klienci biznesowi korzystający z programu mają dostęp do szeregu aplikacji, umożliwiających prezentację notowań i wykresów w czasie rzeczywistym oraz analizę techniczną.

ŹRÓDŁOAlior Bank