Nowy oddział Pekao S.A. w warszawskiej centrali banku już dostępny dla klientów

W poniedziałek, 4 września br. miało miejsce uroczyste otwarcie nowego oddziału Banku Pekao S.A. w Pekao Tower – nowej warszawskiej centrali banku. Oddział zlokalizowany jest przy głównym wejściu do kompleksu Forest, przy ul. Żubra 1 w Warszawie. Budynek wzbogacił się także o dwa nowe bankomaty z funkcją wpłat. Klienci mogą korzystać już z usług finansowych banku w dogodnej lokalizacji na styku trzech warszawskich dzielnic – Śródmieścia, Woli i Żoliborza. 

Nowa placówka została zaprojektowana z myślą o jeszcze większym komforcie klientów. Zastosowane w niej rozwiązania są przyjazne dla środowiska, a wykorzystanie najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz stworzyło niepowtarzalny klimat, pozytywnie wpływający na doświadczenia gości.

Istotnym elementem konceptu placówki jest naturalność – przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z ideą odpowiedzialności środowiskowej. Co ważne, materiały wykorzystane przy jej aranżacji pochodzą z recyklingu.

To już druga placówka Banku Pekao stworzona w nowym formacie. W sierpniu ubiegłego roku bank otworzył pierwszy, flagowy oddział przy ul. Marszałkowskiej 89 w Warszawie. Autorem nowego konceptu placówek detalicznych banku jest pracownia architektoniczna Schwitzke Górski. Projekt wyróżnia się na tle innych oddziałów zarówno nowoczesnym designem, jak również innowacyjnymi rozwiązaniami.

Ponadto, mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na usługi Banku Pekao S.A., na terenie kompleksu Forest uruchomiono dwa bankomaty z funkcją wpłat. Urządzenia znajdują się przy wejściu od ul. Żubra 1 (od strony Centrum Handlowego „Arkadia”) oraz od ul. Burakowskiej w Warszawie.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.