Obniż ratę kredytu. Bank Pekao rusza z promocją pożyczki konsolidacyjnej

Bank Pekao S.A. wystartował dziś z ogólnopolską kampanią reklamową pożyczki konsolidacyjnej. Bank proponuje klientom możliwość obniżenia spłacanych rat kredytów i pożyczek dzięki pożyczce konsolidacyjnej udzielanej na bardzo atrakcyjnych warunkach – bez prowizji i z RRSO 12,54 proc.1.

Kampania wykorzystuje reklamy w telewizji, VOD, internecie, mediach społecznościowych, w kinach oraz w kanałach elektronicznych banku, a także na witrynach oddziałów banku w całej Polsce. Kampania potrwa do końca maja.

 Wszyscy doskonale wiemy, że spełnieniu marzeń często „trzeba pomóc”. Warto więc brać życie za rogi i zmieniać marzenia w rzeczywistość. Taką decyzję podjął bohater naszej nowej kampanii reklamowej – wziął pożyczkę by spełnić marzenie o nowej gitarze basowej. Wszystko grało do czasu, aż duże raty „wybiły go z rytmu”. Dlatego przeniósł je do naszego banku wybierając korzystną pożyczkę konsolidacyjną… i znów odzyskał rytm w życiu! To już kolejna kampania, w której zachęcamy klientów by “Wzięli życie za rogi” – mówi Marta Szygenda, dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pekao.

Pożyczkę konsolidacyjną w Banku Pekao można przeznaczyć na spłatę dowolnych zobowiązań i przenieść jeden lub kilka kredytów z innego banku. Bank Pekao nie pobierze prowizji od przeniesionych kredytów, jeśli ich kwota wyniesie min. 10 tys. zł. Bez prowizji można otrzymać także dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości do 25 proc. konsolidowanej kwoty. Maksymalna kwota pożyczki to 250 tys. zł, a okres kredytowania  nawet 120 miesięcy. Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu i 0 proc. prowizji, RRSO wynosi tylko 12,54 proc.1. Kwotę pożyczki, długość okresu spłaty i wysokość raty można dostosować do własnych potrzeb, a dodatkowo odłożyć spłatę pierwszej raty nawet o trzy miesiące.

Przeniesienie kredytów do Banku Pekao jest bardzo proste. Klienci, którzy mają konto w Banku Pekao i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24, pożyczkę mogą wziąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w serwisie internetowym Pekao24 lub na infolinii. Po pozytywnej decyzji kredytowej umowę można zaakceptować online w serwisie Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Środki na spłatę kredytów i pożyczek bank przeleje na rachunki w innych bankach wskazanych przez klienta.

Oczywiście umowę można zawrzeć także w dowolnej placówce Banku Pekao S.A.  Doradca omówi z klientem warunki konsolidacji – porówna potencjalne raty z tymi, które klient spłaca obecnie i dostosuje wysokość raty do możliwości klienta.

Teraz, także klienci, którzy nie mają konta w Banku Pekao mogą wnioskować o pożyczkę konsolidacyjną szybko i wygodnie przez internet. Wniosek o pożyczkę gotówkową jest dostępny na stronie internetowej banku pekao.com.pl w zakładce Pożyczka gotówkowa/na spłatę innych pożyczek. Po pozytywnej ocenie wniosku, klient wybiera oddział, w którym podpisze umowę. W każdym momencie wypełniania wniosku klient może połączyć się z bankiem i uzyskać dodatkowe informacje oraz wsparcie, jeśli będzie potrzebne.

Oferta Pożyczki konsolidacyjnej obowiązuje do końca maja 2023 r. i mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci banku. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie: https://www.pekao.com.pl/pozyczka

Za strategię i koncept kreatywny kampanii odpowiada agencja Leo Burnett. Za działania digital Sales&More S.A. Social media realizuje Digital Kingdom. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Sigma Bis S.A. Filmy wyreżyserował Tomasz Knittel, a zrealizował dom produkcyjny Lucky Luciano. Autorem fotografii jest Łukasz Pęcak, a muzykę do reklamy skomponował José Manuel Albán Juárez.

1RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki ze spłatą zobowiązań w innych bankach/instytucjach finansowych wynosi 12,54% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 32 091 zł, pożyczka zaciągnięta na 59 miesięcy, oprocentowanie zmienne 11,85% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 10 405,02 zł (w tym: odsetki 10 405,02 zł), całkowita kwota do zapłaty 42 496,02 zł, płatna w 58 ratach miesięcznych po 720,27 zł, 59. rata wyrównująca 720,36 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 091 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 16.02.2023 r.

Prowizja 0% i pozostałe warunki dotyczą pożyczki konsolidacyjnej od 10 000 zł do 250 000 zł, przeznaczonej na spłatę udzielonych pożyczek lub kredytów oraz na dowolny cel w wysokości do 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów udzielonych przez Bank Pekao S.A. Dla pożyczek od 10 000 zł do 14 999 zł od 1 roku do 8 lat, a dla pożyczek od 15 000 zł do 250 000 zł do 10 lat. Oferta obowiązuje do 31.05.2023 r. i mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci banku.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.