PlusBank uruchamia Kredyt Medyczny we współpracy z CredoMedica

PlusBank wraz z CredoMedica przygotował specjalną ofertę kredytową przeznaczoną m. in. na leczenie i zabiegi poprawy urody, dostępne w sieci placówek medycznych współpracujących z CredoMedica na terenie całej Polski. Kredyt Medyczny PlusBanku zapewnia finansowanie  całej palety usług dotyczących zdrowia i urody: od prostych zabiegów po skomplikowane, a nierzadko kosztowne operacje chirurgiczne. Dzięki wymianie wiedzy oraz doświadczeń pomiędzy PlusBankiem, a CredoMedica, powstała unikalna oferta, na warunkach bardziej korzystnych od dostępnych na rynku kredytów gotówkowych.

Nowa oferta produktowa PlusBanku została przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą sfinansować prywatne usługi medyczne, zabiegi upiększające, zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz pobyty w sanatoriach i SPA. Produkt charakteryzuje się uproszczoną formułą wnioskowania oraz atrakcyjnym oprocentowaniem. O przewadze konkurencyjnej Kredytu Medycznego decydują również:

  • natychmiastowa decyzja kredytowa,
  • wiek kredytobiorcy do 85 roku życia (w momencie spłaty kredytu),
  • minimalny dochód 600 zł,
  • brak opłaty przygotowawczej i ubezpieczenia,
  • elastyczny okres kredytowania od 6 do 60 miesięcy,
  • kredyt do 66 000 zł,
  • minimum formalności bez wychodzenia z domu,
  • do 15 500 zł bez zaświadczeń o dochodach.

Aby skorzystać z oferty kredytu na ww. cele, należy wypełnić wniosek na credomedica.pl lub skontaktować się z infolinią 733  000 778, której konsultanci udzielą szczegółowych informacji. Umowę kredytową można podpisać w obecności kuriera, który dostarczy ją do domu bez żadnych kosztów. Po zwrotnym otrzymaniu umowy, PlusBank przelewa środki na zabieg do wskazanej placówki medycznej.

 Dziedziny finansowanych usług i zabiegów:

·        stomatologia

·        medycyna estetyczna

·        chirurgia plastyczna

·        okulistyka

·        ortopedia

·        rehabilitacja

·        wczasy, sanatoria i SPA

·        chirurgia ogólna i naczyniowa

·        kardiologia i kardiochirurgia

·        ginekologia i położnictwo

·        leczenie niepłodności

·        badania i diagnostyka

·        sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

·        abonamenty i ubezpieczenia medyczne

CredoMedica oferuje możliwość skorzystania z wybranych przez klienta zabiegów w dowolnie wybranej placówce na terenie kraju. W przypadku, gdy punkt medyczny nie oferuje jeszcze finansowania zabiegów, CredoMedica nawiąże współpracę z każdą wybraną przez pacjenta placówką medyczną i udzieli finansowania na wskazany cel.

CredoMedica – instytucja z 25-letnim doświadczeniem w branży finansowej, o ugruntowanej wiedzy dotyczącej rynku zdrowia w Polsce. Zapewnia finansowanie wszystkich dziedzin medycyny. Umożliwia dostęp do wysokiej jakości usług medycznych i zabiegów estetycznych przy stosunkowo niskich kosztach. Zajmuje czołową pozycję na rynku kredytów ratalnych, będąc liderem w zakresie oferty medycznej.

Więcej na credomedica.pl

Źródło: PlusBank, CredoMedica