Pożyczki na Cinkciarz.pl do kwoty 5 tys. zł i na 12 miesięcy

Polski fintech Cinkciarz.pl wprowadza nowość w zakresie pożyczek wielowalutowych. Klienci mogą już wnioskować nawet o 5 tys. złotych lub równowartość tej kwoty w euro, dolarach, funtach lub frankach oraz spłacić zobowiązanie w 12 ratach.

Na portalu Cinkciarz.pl użytkownicy sami określają, jaką kwotę pożyczki potrzebują, w jakiej walucie i kiedy spłacą swoje zobowiązanie. Następnie wypełniają wniosek online oraz czekają na decyzję i pieniądze. Klienci globalnego fintechu mogą już brać pożyczki w złotych, euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich lub frankach szwajcarskich do kwoty 5 tys. zł, na nawet 12 miesięcy.

– W obliczu wysokich stóp procentowych i mniejszej zdolności kredytowej coraz więcej osób nie jest w stanie zdążyć lub poradzić sobie z uregulowaniem wszystkich bieżących płatności. Z tego powodu wydłużyliśmy okres spłaty naszych pożyczek i wprowadziliśmy raty, aby domowy budżet naszych klientów mniej odczuwał comiesięczne zobowiązania. Ze względu na szalejącą inflację zwiększyliśmy też maksymalną kwotę, na jaką można u nas wziąć pożyczkę. Wiele osób na co dzień rozlicza się w innych walutach, np. mając kredyty we frankach czy zarobki w euro, dlatego liczymy, że wprowadzone nowości umożliwią im jeszcze wygodniejsze zarządzanie własnymi finansami – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Użytkownicy Cinkciarz.pl mają wybór, czy chcą wypłacić pożyczkę na rachunek bankowy, czy bezpośrednio na swoją kartę wielowalutową. Jeśli klient zdecyduje się na drugą opcję, ale nie posiada jeszcze karty od fintechu, to w trakcie składania wniosku o pożyczkę może zamówić jej wirtualną wersję. Dzięki wypłacie pożyczki na kartę użytkownicy dostają środki natychmiast, a prowizje są niższe. Klienci nie muszą mieć konta walutowego w banku, aby otrzymać pieniądze w danej walucie. Kolejnym benefitem jest ułatwienie procesu spłaty – w ustalonym terminie środki mogą być pobierane automatycznie z rachunku karty fintechu lub z portfela walutowego.

ŹRÓDŁOCinkciarz.pl