Pracownicy i sympatycy SGB pokonali wspólnie już 1 milion kilometrów w Wyzwaniu Sportowym SGB!

W trwającym jeszcze do 11 czerwca Wyzwaniu Sportowym SGB pracownicy i sympatycy SGB pokonali już wspólnie 1 milion kilometrów! To niesamowity wynik, który dodatkowo pozwala uruchomić finansową pulę charytatywną.

Tegoroczna edycja obu konkursów jest rekordowa. Ponad 3300 sympatyków oraz blisko 3000 pracowników od 29 kwietnia zbiera kilometry biegając, chodząc, jeżdżąc na rowerze i rolkach. Do końca Wyzwania pozostał tydzień, ale już teraz wiadomo, że dzięki pokonanej barierze 1 miliona kilometrów Grupa SGB będzie mogła wspomóc lokalne fundacje, stowarzyszenia, szkoły, które organizują zajęcia sportowe dla dzieci.

– Zarówno liczba uczestników, jak i ich zaangażowanie robią ogromne wrażenie – mówi Ewelina Ignaczak, dyrektorka Biura Marketingu i Komunikacji SGB-Banku SA. – To olbrzymia zasługa Banków Spółdzielczych SGB, ale przede wszystkim sympatyków i pracowników całego Zrzeszenia. Na tym właśnie polega zasada wzajemności, która wyróżnia nas wśród banków – wspieramy lokalne społeczności, a nasi sympatycy wspierają naszą akcję. Wspólnie pokonujemy kilometry i zdobywamy pieniądze na cel charytatywny. I będziemy to robić do 11 czerwca.

Do Wyzwania przyłączyć można się w dowolnym jego momencie. Wystarczy pobrać aplikację Activy i dołączyć do konkursu dla Sympatyków SGB. Kody wejścia i zasady na stronie https://sympatycysgb.activy.app/

ŹRÓDŁOSGB-Bank