„Premiowanie za bankowanie” – nowa promocja Idea Banku

Idea Bank promuje aktywne korzystanie z firmowego konta bankowego, nagradzając klientów bonusami w ramach programu „Premiowanie za bankowanie”. Wysokość premii uzależniona jest co miesiąc od wykonanych czynności bankowych, a przedsiębiorca może zyskać nawet 900 zł w ciągu roku.

Regularne korzystanie z konta firmowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą może być bardzo opłacalne. Dzięki promocji „Premiowanie za bankowanie”, klient Idea Banku utrzymując środki na koncie firmowym oraz wykonując standardowe czynności bankowe, takie jak wpłaty gotówki we wpłatomacie, wystawianie faktur w systemie transakcyjnym Idea Cloud czy wykonywanie przelewów do ZUS lub US, może otrzymać bonus na konto w postaci nawet 75 zł  miesięcznie.

– Dzięki naszej promocji, chcemy zachęcić klientów do aktywnego korzystania z konta firmowego, które stanie się  ich głównym kontem, a Idea Bank ich ulubionym bankiem, z którego będą. wykonywać wszelkie operacje bankowe i rozliczać  się w nowoczesnym serwisie transakcyjnym Idea Cloud. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że nasze flagowe konto firmowe FIRMA TO JA jest całkowicie bezpłatne, klient nie ponosi opłat za przelewy czy wpłaty i wypłaty środków, a także ma bezpłatny dostęp do dodatkowych usług, takich jak Mobilny Wpłatomat czy Idea Hub – mówi Monika Chwiedziewicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Bankowości Transakcyjnej Idea Banku.

Wysokość comiesięcznej premii zależy od rodzaju aktywności na koncie. Bank określił maksymalne kwoty, jakie przedsiębiorca może otrzymać za każdą z nich, jest to 40 zł za utrzymanie średniego miesięcznego salda na koncie wynoszącego powyżej 20 tys. zł, 10 zł od każdej wpłaty gotówki we wpłatomacie, nie niższej niż 500 zł, 10 zł za każdą wystawioną i opłaconą fakturę oraz 50 zł za przelew do ZUS lub US na kwotę minimum 250 zł.

Klient spełniając dowolnie wybrane warunki może otrzymać maksymalnie 75 zł netto za dany miesiąc, środki zostaną wypłacone na jego konto w Idea Banku do dziesiątego dnia następnego miesiąca. Premię możne wykorzystać zarówno przy okazji kolejnych transakcji, a także na dowolnie wybrany cel.

Przykładowo, przedsiębiorca utrzymuje średnie miesięczne saldo na rachunku w wysokości 12 tys. zł – otrzymuje 25 zł. Dodatkowo, dwa razy wpłaca gotówkę we wpłatomacie w kwocie 600 zł – otrzymuje 20 zł. Następnie, wystawia cztery faktury na kwotę 250 zł – chociaż za każdą wystawioną i opłaconą fakturę wysokość premii wynosi 10 zł, klient otrzymuje 30 zł, by dopełnić do górnej kwoty bonusu tj. 75 zł  – dodaje Monika Chwiedziewicz.

Oferta promocyjna obejmuje posiadaczy wszystkich kont  dla działalności gospodarczych dostępnych w ofercie Idea Banku. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Przedsiębiorca może przystąpić do promocji składając wniosek poprzez serwis transakcyjny Idea Cloud, a także w dowolnym oddziale banku, telefonicznie lub za pośrednictwem mobilnego doradcy. Osoba korzystająca z promocji jest nią objęta w ciągu 12 miesięcy od dnia przystąpienia. Jeśli, w którymś miesiącu nie spełni jej warunków nie dostając premii, a uda jej się to zrobić w kolejnym, promocja nie zostanie przerwana, a przedsiębiorca otrzyma zasłużone środki na konto.

źródło: Idea Bank