Promocja na Cinkciarz.pl: darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy

Dzięki współpracy Conotoxia Inc. i Trustly można szybko i bezpieczne przesyłać pieniądze z USA do Europy bezpośrednio z konta bankowego. W trakcie trwania promocji, od 10 sierpnia do 10 października 2022 r. można wysyłać przekazy za darmo, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności. 

Płatność przelewem online (Online Banking od Trustly) to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów wysyłania przekazów pieniężnych. Conotoxia, Inc. – spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy też Cinkciarz.pl – we współpracy z Trustly umożliwia dzięki niemu bezpieczne płatności z ponad 4 tys. instytucji bankowych w USA.

W 2020 r. firma Conotoxia, Inc. z siedzibą w Chicago uruchomiła usługę międzynarodowych przekazów pieniężnych z USA do Europy. Od tego czasu użytkownicy globalnego fintechu mogą na co dzień wysyłać pieniądze online z 42 amerykańskich stanów do 30 krajów europejskich, wybierając spośród 28 dostępnych walut.

Promocja potrwa przez dwa miesiące – od 10 sierpnia do 10 października 2022 r. Dzięki niej można za darmo robić przekazy pieniężne, np. do rodziny lub bliskich w Europie, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności.

– Ekspansja terytorialna Cinkciarz.pl trwa, a współpraca ze znaczącymi zagranicznymi partnerami to dowód na rozwój globalnych usług płatniczych naszego polskiego fintechu. W tego typu projektach bardzo istotne jest bezpieczeństwo. Przekazy online eliminują ryzyko związane z obrotem gotówki. Nasza usługa jest szczegółowo zaprojektowana według wymaganych licencji oraz podlega nadzorowi regulatorów – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

ŹRÓDŁOCinkciarz.pl